Kahramanmaraş İş İlanları

Kahramanmaraş İş İlanları

Kahramanmaraş'ta KPSS şartsız personel alımı yapılacak...

09 Temmuz 2020 - 09:35

Kahramanmaraş İş İlanları, zaman zaman bakanlıklar tarafından yayınlanıyor.

Kamu kurum ve kuruluşları ise vatandaşlar tarafından en fazla takip edilen iş bulma aracı olarak kullanılıyor. Peki Kahramanmaraş’ta iş ilanları nasıl yayınlanıyor.

Son olarak Kahramanmaraş İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alımı yapacak.

17 şehirde İl Kültür ve Turizm müdürlükleri ne binlerce personel alımları gerçekleştirilecek. Adaylar liste ya da kura yöntemi ile göreve başlayacaklar.  Kahramanmaraş İŞKUR personel alımını nasıl yapacak?

KAHRAMANMARAŞ İŞ İLANLARI

Yapılan açıklamaya göre Kahramanmaraş iş ilanı İŞKUR üzerinden yayınlandı. Osmaniye ili Kadirli, Erzincan merkez, Kırşehir merkez, Kahramanmaraş merkez, Kars Merkez, Balıkesir merkez, Niğde, Trabzon Ortahisar, Eskişehir, Adıyaman, Aksaray, Mersin Akdeniz, Burdur, Konya, Yozgat Manisa ve Çorum İllerinde onlar yapılacak. Adayların başvuruda yaş şartında 18 yaşını doldurmuş olmaları istenmektedir. Örgün bir öğrenime devam etmiyor olmak. Açıköğretim öğrencileri Bu anlamda başvuru yapabileceklerdir. Diğer başvuru şartlardan bir tanesi ikamet şartıdır. Adaylarının alım yapılacağı ilde ya da ilçede ikametgah etmiş olmaları ve görev aldıklarında ikamet edebilecek durumda olmaları gerekmektedir. Hangi uygulama alanlarında personel alımı gerçekleştirilecek. Bunlardan bir tanesi çevre temizliği, restorasyon ve kültürel mirasın korunması, çevre temizliği uygulamalarında görevlendirilecekler.


Adaylar başvurularını İŞKUR e-şube portalından ya da ALO 170 hattı ile gerçekleştirebilecekler. Şahsen müracaat etmek isteyen adaylar için İŞKUR 81 il genelinde illerde oluşturduğu şubelerinden ilçelerde oluşturduğu hizmet birimleri aracılığıyla başvuru yapabileceklerdir. Son başvuru tarihine gelince her ilan için başvuruların son günü farklı tarihlerdir. Bazı ilanlar 8 Temmuz'da, bazıları 10 Temmuz, 11 Temmuz, 12 Temmuz ne kadar devam edecektir. Adayların son gününden önce başvuru adımlarını tamamlamaları gerekmektedir.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Since81
    11 ay önce
    Kpss ye girenlerin günahı nedir acaba KPSS\'de atanamayan arkadaşlar öncelikli olsaydı iyiydi en azından birikmiş kpss ile atanamayan birçok insan da kpss ye o*** inancını yitirmezdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta kaza: 5 yaralı
Kahramanmaraş’ta kaza: 5 yaralı
Kahramanmaraş’ta beton mikseri devrildi
Kahramanmaraş’ta beton mikseri devrildi