Kahramanmaraş’a sinema filmi sürprizi!

Kahramanmaraş’a sinema filmi sürprizi!

İstanbul’da bir yapımcı firma tarafından çok yakın bir zamanda Kahramanmaraş’ta sinema filmi çekileceği açıklandı.

13 Haziran 2021 - 19:27

Senaryosunu Banu Şentürk, Yapımcılığı ise Cüneyt Şentürk’ün yapacağı ve prodüksiyonu EGC Prodüksiyonun üstlendiği ‘’Külahıma Anlat’’ isimli sinema filmimin Kahramanmaraş’ta çekileceği ortaya çıktı.

Bir süredir yapılan senaryo hazırlıklarında sona gelinirken, prodüksiyon da çekim yapılacak bölgelerle ilgili keşif çalışmalarına da başlandı.

Filmde Kahramanmaraş’ın değerleri öne çıkarılırken, senaryo da komedi aşk ve dramın bir arada olduğu öğrenildi.

Kentin önde gelen isimleri, örf adetleri ile gelenek göreneklerini beraber süslenerek işlenecek ve ekranlarda digital platformda vatandaşların beğenisine sunulacak.

Yapımcı Cüneyt Şentürk, filmle ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Filmin Organizasyonunda yer alan Hüseyin Nacar kardeşimiz hızlı bir şekilde saha çalışmalarını sürdürüyor. Bizde çok heyecanlıyız. Şehrin adını dünyaya duyuran dondurmayı ve dondurma ustalarının yaşadığı hayatı anlatmaya çalışacağız’’ dedi. 

İçerikle ilgili tüyo veren Şentürk, baba mesleği dondurmacılıkla geçinen bir ailenin hikayesini anlattıklarını, ailenin müthiş mücadelesinin dünya ve uluslararası bir marka olmasını anlatan bir hikaye olduğunu belirtti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Cuma kazan
    1 ay önce
    Bir kahramanmaraşlı olarak halkımızdan oyunucu katmanız daha iyi ve samimî olur o yüzden oyuncular aliniz istedğiniz şekilde saygılar efendim başarılar .. Bu arada bende dahil alınız oyumcuyum yedi yakiiskli adamlarda başladı seruvenim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dulkadiroğlu’ndan Her Ses Bir Nefes
Dulkadiroğlu’ndan Her Ses Bir Nefes
Kahramanmaraş'ta hurdalıkta yangın
Kahramanmaraş'ta hurdalıkta yangın