Reklam
Kahramanmaraş’a Peş Peşe Şehit Haberleri Geliyor "2...

Kahramanmaraş'a Peş Peşe Şehit Haberleri Geliyor "2 Şehit"

Suriye’de rejim tarafından yapılan saldırı sonucun da Kahramanmaraş nüfusuna kayıtlı 2 asker şehit düştü. Şehitlerden birinin Türkoğlu nüfusuna kayıt olan Piyade Onbaşı Ahmet Saygılı olduğu öğrenilirken diğer şehit ise Merkez Onikişubat İlçesi Nüfusuna kayıtlı Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Akif Akçadağ Şehit Olduğu öğrenildi.

28 Şubat 2020 - 11:11 - Güncelleme: 28 Şubat 2020 - 12:44

Suriye’de rejim tarafından yapılan saldırı sonucun da Kahramanmaraş nüfusuna kayıtlı 2 asker şehit düştü. Şehitlerden birinin  Türkoğlu nüfusuna kayıt olan Piyade Onbaşı Ahmet Saygılı olduğu öğrenilirken diğer şehit ise Merkez Onikişubat İlçesi Nüfusuna kayıtlı Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Akif Akçadağ Şehit Olduğu öğrenildi.

 Kahramanmaraşlı şehitleri acı haberi ailelerine verildi. 
Şehidin acı haberi ise ailesine verilirken, göz yaşları sel oldu. Beyoğlu Mahallesi'nde yaşayan Hüseyin Saygılı ve Ayşe Saygılı çiftine acı haberi yetkililer verdi. Saygılı çifti, haberle gözyaşlarına boğuldu. Ahmet Saygılı'nın şehadet haberini duyan yakınları ve komşuları da eve akın etti. Şehidin 6 kardeşi daha olduğu ve 3’ünün de TSK’da görev yaptığı öğrenildi. 

 Merkez Onikişubat İlçesi Karamanlı mahallesi Nüfusuna kayıtlı Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Akif Akçadağ Şehit Olduğu öğrenildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sltn
    1 ay önce
    Allahım ailelerine sabır ihsan etsin. Şehitlerimizin ruhları şad olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yüzlerce Kahramanmaraşlı Irakta Mahsur Kaldı
Yüzlerce Kahramanmaraşlı Irakta Mahsur Kaldı
Bak Sen Şu Kahramanmaraşlının Yaptığına: Whatsapp’tan Kız İstedi
Bak Sen Şu Kahramanmaraşlının Yaptığına: Whatsapp’tan Kız...