Reklam
İYİ Parti İl Ve İlçe Başkanlıkları 1 Mayıs’a Kadar...

İYİ Parti İl Ve İlçe Başkanlıkları 1 Mayıs'a Kadar Kapatıldı

İYİ Parti Genel Merkezi, Koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda il ve ilçe başkanlıkları 1 Mayıs’a kadar kapatıldı.

28 Mart 2020 - 20:03 - Güncelleme: 28 Mart 2020 - 20:04

İYİ Parti Genel Merkezi, Koronavirüs salgını kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda il ve ilçe başkanlıkları 1 Mayıs’a kadar kapatıldı.

Küresel bir tehdit haline gelen Koronavirüs salgınının yayılımını engellemek için siyasi partiler il ve ilçe başkanlıklarını kapatmıştı. Virüsün yayılımını engellemek için alınan tedbirler doğrultusunda daha önce 15-30 Mart tarihleri arasında il ve ilçe başkanlıklarını kapatma kararı alan İYİ Parti Genel Merkezi, bu süreyi 1 Mayıs’a kadar uzattı.

Konuyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, il ve ilçe başkanlıklarıyla beraber planlı tüm toplantı ve kongrelerin 1 Mayıs tarihine kadar ertelendiğini duyurdu.

Çabukel, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Çin'in Wuhan Kenti'nde ortaya çıkan Koronavirüs (Covid-19) salgınından dolayı tedbir amacıyla Genel Merkezimizin vermiş olduğu karar doğrultusunda İl Başkanlığımız ve tüm ilçe Başkanlıklarımız, 15 -30 Mart tarihleri arasında virüsün yayılma hızını azaltmak amacıyla kapatılmasına karar verilmişti. Geçen zaman içerisinde virüsün yayılma hızının ve bulaştığı insan sayısının giderek artması ve sağlığımızı daha fazla tehdit altına alması nedeniyle, Virüsün daha fazla yayılarak vatandaşlarımıza zarar vermemesi için yine Genel Merkezimizin aldıkları karar doğrultusunda il ve ilçe Başkanlıklarımız 1 Mayıs 2020 tarihine kadar kapalı kalması kararlaştırılmıştır. Dolayısıyla planlı tüm toplantılar ve kongreler 1 Mayıs 2020 tarihine kadar ertelenmiştir. Tüm teşkilatlarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta Akıl Almaz Görüntüler: Sopalarla Bir Birlerine Saldırdılar
Kahramanmaraş'ta Akıl Almaz Görüntüler: Sopalarla Bir Birlerine...
Yedikuyular kayak merkezine giriş ücretli oldu
Yedikuyular kayak merkezine giriş ücretli oldu