Reklam
İşte Son Belediye Başkanları Anketi

İşte Son Belediye Başkanları Anketi

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz'ın açıkladığı son anket sonuçlarına göre, vatandaş son yerel seçimlerde oy verdiği belediye başkanlarını desteklemeye devam ediyor.

17 Eylül 2020 - 12:43

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, eylül ayı anket sonuçlarını paylaştı.

Avrasya Araştırma’nın son anketinde vatandaşlara sorulan "Yaşadığınız ilin büyükşehir belediye başkanlığı seçimi yenilenecek olsa mevcut başkana oy verir misiniz?" sorusuna İstanbul’da yüzde 57.9, Ankara’da yüzde 58, İzmir’de yüzde 68.2 oranında "Oy veririm" yanıtı geldi. Ankette en beğenilen büyükşehir belediyesinin ise yüzde 63.8 ile Antalya Büyükşehir Belediyesi olduğu belirtildi.

Kahramanmaraş’ta ise Hayrettin Güngör’e olan desteğin devam ettiği görülüyor. Yapılan araştırma sonucunda Hayrettin Güngör’ü beğenenlerin oranı yüzde 61 olarak ifade ediliyor.


30 büyükşehir belediyesinde yapılan ölçümlerde vatandaşların yüzde 70.5’i Korona virüs verilerine inanmadıklarını söyledi.

 Yüzde 55.6 Korona virüs kısıtlamalarının yeniden başlamasını desteklediğini açıkladı. Katılanların yüzde 41.2’si uzun süreli (10-15) sokağa çıkma yasağını, yüzde 52.3’ü ise hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağını destekleyeceğini kaydetti.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Adem oğlakçı
    1 ay önce
    K.Maraş büyükşehir belediyesi yaptıği bir iş yok, nerede merkezde varsa yazın, gidip bakayım. Ancak 7 güzel adam, kahramanlık, maraşın kurtuluşu, vs söylemler. Bunları her maraşlı yüreğinde taşır. Hızmetten bahset nerede, biz hizmet bekliyoruz, laf değil.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mustela Şampuan Çeşitleri
Mustela Şampuan Çeşitleri
Erkek Sneakers Ayakkabı  Modelleri
Erkek Sneakers Ayakkabı Modelleri