İstanbul Elbistanlılar Derneği Elbistanlıları Yalnız...

İstanbul Elbistanlılar Derneği Elbistanlıları Yalnız Bırakmıyor

Merkezi İstanbul Sultangazi ilçesinde bulunan ve İstanbul’un tüm ilçelerine hitap eden İstanbul Elbistanlılar Derneği, İstanbul’da yaşayan ve koronavirüs salgını nedeniyle zor durumda kalan Elbistanlıları yalnız bırakmadı.

05 Mayıs 2021 - 18:19

İstanbul Elbistanlılar Derneği, ‘Elbistanlılar Ramazan’da yalnız değildir’ sloganı ile 2021 Ramazan kampanyası başlattı. Dernek başkanı Latif Erdoğan Elbistanlı hayırsever insanların desteği ile 170 haneye ramazan ayı boyunca çeşitli yardımlarda bulunduklarını ifade etti.

Kampanyaya ilişkin olarak değerlendirme yapan İstanbul Elbistanlılar Derneği Başkanı Latif Erdoğan, şunları söyledi: “On bir ayın sultanı Ramazan ayına ulaşmanın huzurunu, sevincini ve heyecanını yaşıyoruz. Ramazan; kardeşlik, paylaşmak, iyilik ve cömertlik ayıdır. Dünyayı ve ülkemizi etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle hali hazırdaki zor şartları daha da zorlaşan İstanbul’daki Elbistanlı kardeşlerimizi yalnız bırakmıyoruz. İstanbul Elbistanlılar Derneği olarak “Biz bize yeteriz Elbistan” diyerek “Elbistanlılar Ramazan’da yalnız değildir.” sloganı ile 2021 Ramazan kampanyası başlattık. Yönetim kurulumuzdaki ekip arkadaşlarımız, yapılan bağışlarla kumanyalar hazırlamaktadır ve yoksul insanlara yardım kolileri göndermektedir. Sizler de bağışta bulunarak bu Ramazan ayında yardıma muhtaç insanlara yardım edebilirsiniz. İnsanların birçok zorlukla mücadele ettiği bu dönemde onlara yardım ederek yüklerini hafifletebilirsiniz. Ne kadar çok gönüllü çalışma arkadaşlarımız olursa ve ne kadar çok bağış yapan vatandaşlarımız olursa daha fazla insana daha hızlı bir şekilde ulaşma imkânımız olacaktır. En güzel mutluluk yardıma muhtaç kişilere yardım ettikten sonraki mutluluktur. Sizler de bu mutluluğu yaşayabilirsiniz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yakalanınca gazetecilere, “Çekçek baba çek iyi çek madalya vericiler” dedi
Yakalanınca gazetecilere, “Çekçek baba çek iyi çek madalya...
Kahramanmaraş’ta otomobil kayaya çarptı: 2 yaralı
Kahramanmaraş’ta otomobil kayaya çarptı: 2 yaralı