Reklam
“İş Kaygısı Gençlerin En Büyük Derdi”

“İş Kaygısı Gençlerin En Büyük Derdi”

Saadet Partisi Gençlik Kolları Kahramanmaraş Başkanlığı tarafından Yedi Kuyular Kayak Merkezi’nde ‘İrişgit Şenliği’ düzenlendi.

24 Şubat 2020 - 13:01

Saadet Partisi Gençlik Kolları Kahramanmaraş Başkanlığı tarafından Yedi Kuyular Kayak Merkezi’nde ‘İrişgit Şenliği’ düzenlendi.

Burada konuşan Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Zor, iş kaygısı gençlerin en büyük derdi olduğunu ifade etti.

Şenlik Saadet Partisi İl Başkanı Erkan Pınarbaşı ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Zor ile bir çok teşkilat mensubunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Burada konuşan Ahmet Zor, geleneksel hale dönüştürecekleri bu programı gençlik kolları ile bir araya gelme vesilesi olmasını dilediğini söyledi.

Zor: “Şehrimizde gençlerimize ilgisizlik ve onları boşvermişlik haliyle karşı karşıyayız. Yarınlarını göremeyen kardeşlerimiz gelecek adına ne yazık ki  karamsarlar. İş kaygısı gençlerin en büyük derdi. Bir mesleği var o meslekten topluma faydalı bir birey olması gerekirken bırakın o mesleği, ne olursa olsun, bir iş olsun diyor onu dahi bulamıyor. Biz Genç Saadet olarak gençlerimizin hep yanında olacak, onların kapımızı çalmasını beklemeden çay sohbetleri ne, halı sahalarına, pikniklerine ortak olacak, gençlerimize faydalı programlar düzenleyeceğiz. Ülkemizin teminatı kardeşlerimizin hep yanlarında olacağız. Bizler, gençler ailesini kursun ve şehrimizde istihdam olsun istiyoruz. Şehrimizin gencini iş olmadığı için başka şehirlere göndermeyelim. Kahramanmaraş'ta doğsun Kahramanmaraş’ta doysun.  Kahramanmaraş’ta ki gençler bizi bekliyor.Tüm gayretimizi sergileyip onlara ulaşacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

GENÇLİK BİZİM GELECEĞİMİZDİR

Saadet Partisi İl Başkanı Erkan Pınarbaşı ise konuşmasında gençliğin ülkenin geleceği olduğunu hatırlattı. Merhum Necmettin Erbakan’ın ‘Önce Ahlak ve Maneviyat’ fikrine atıfta bulunan Pınarbaşı, bu düşüncenin her zamankinden daha önemli ve ihtiyaç olduğunu kaydetti.

Pınarbaşı “ Geçlik bizim geleceğimizdir. Onların geniş vizyonu bizi daha ileriye taşıyacaktır. Eğitimde, teknolojik ve bilimsel çalışmalarda gençlerimize daha çok imkan sağlanmalı. Ülkemizdeki gençlerimizin mutluluğu bizim için herşeyden önce gelir dedi. “dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KMTSO Yönetiminden Elbistan ve Afşin’e Ziyaret
KMTSO Yönetiminden Elbistan ve Afşin’e Ziyaret
Elbistan’da Uyuşturucu Operasyonu
Elbistan’da Uyuşturucu Operasyonu