Reklam
Ilıca’ya Yapılacak Yatırımlar Masaya Yatırıldı

Ilıca’ya Yapılacak Yatırımlar Masaya Yatırıldı

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir’in katılımı ile Ilıca Grup Yolu ve Ilıca’ya yapılacak hastane konusunun ele alındığı Ilıca Bölgesi istişare toplantısı yapıldı.

14 Ağustos 2020 - 10:29

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Torun, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ilıca Eski Belediye Başkanları Aslan Kaçmaz ve Cuma Karalar, Ilıca Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Abdullah Kaçmaz ve Ilıca Bölgesi Muhtarlarının katılımı ile Ilıca Grup Yolu ve Ilıca’ya yapılacak hastane konusunun ele alındığı Ilıca Bölgesi istişare toplantısı dün Ilıca’da yapıldı.

Milletvekili Ahmet Özdemir, Ilıca yolu ve E-2 Tipi Hastane konusunda Karayolları Genel Müdürü Andulkadir Uraloğlu ve Sağlık Bakanı Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe ile yaptığı görüşmeler hakkında bilgiler aktardı.

Özdemir, hastane okeyinin alındığını, çalışmaların devam ettiğini ve kısa sürede hayata geçirileceğini söylerken, yol konusunda ise 2020 yılı sonu veya en geç 2021 yılı başında ihalesinin yapılması için görüşmelerin sürdüğünü belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta deprem
Kahramanmaraş’ta deprem
Kahramanmaraş’ta Çocukların Ölümle Oyunu
Kahramanmaraş’ta Çocukların Ölümle Oyunu