Reklam
Hollandalılar Koronavirüse Karşı “Kellepaçalı” önlem aldı

Hollandalılar Koronavirüse Karşı “Kellepaçalı” önlem aldı

Canan Karatay’ın koronavirüse karşı kelle paça tavsiyesine Hollandalılar uygulamaya aldı. Hollanda'nın Ankara Büyükelçi Yardımcısı koronavirüs ile ilgili aldıkları tedbirleri Twitter hesabından paylaşarak: “Önlemlerimizi aldık: Artık tokalaşmıyoruz, dezenfektanlar, selpaklar ve kelle paça” ifadelerini kullandı.

12 Mart 2020 - 10:15

Canan Karatay’ın koronavirüse karşı kelle paça tavsiyesine Hollandalılar uygulamaya aldı.  Hollanda'nın Ankara Büyükelçi Yardımcısı koronavirüs ile ilgili aldıkları tedbirleri Twitter hesabından paylaşarak: “Önlemlerimizi aldık: Artık tokalaşmıyoruz, dezenfektanlar, selpaklar ve kelle paça” ifadelerini kullandı.

Virüsün tüm dünyayı sarmasının ardından ülkeler ve kurumlar da tedbirlerini arttırıyor. Hollanda’nın Ankara Büyükelçiliği ise Canan Karatay’ın önerilerine uyduklarını ifade ediyor.

Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Canan Karatay'ın 'koronavirüse karşı kelle paça çorbası için' tavsiyesini dinleyen Hollanda Büyükelçiliği çalışanlarına kelle paça çorbası dağıttı.

Hollanda'nın Ankara Büyükelçi Yardımcısı Erik Weststrate, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Hollanda Büyükelçiliği olarak #koronavirus önlemlerimizi aldık: Artık tokalaşmıyoruz, dezenfektanlar, selpaklar ve kelle paça” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Kahramanmaraş'taki Koronavirüs Vaka Sayısı
İşte Kahramanmaraş'taki Koronavirüs Vaka Sayısı
Sağlık Bakanı Korona Virüsün En Fazla Olduğu Şehirleri Açıkladı
Sağlık Bakanı Korona Virüsün En Fazla Olduğu Şehirleri...