Reklam
Hayrettin Güngör “Böyle Olsun İstemezdik”

Hayrettin Güngör “Böyle Olsun İstemezdik”

Kahramanmaraş’ta oturma bankları sökülmeye başladı. Hayrettin Güngör sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da: “Böyle olsun istemezdik. ‪Üzülerek söylemeliyiz ki 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan hemşehrilerimize sokağa çıkma kısıtlaması gelmesine rağmen maalesef bazı büyüklerimiz yasağa uymuyorlar. Biz de tedbirimizi bu şekilde aldık. “dedi.

23 Mart 2020 - 10:51

 Kahramanmaraş’ta oturma bankları sökülmeye başladı. Hayrettin Güngör sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da: “Böyle olsun istemezdik. Üzülerek söylemeliyiz ki 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan hemşehrilerimize sokağa çıkma kısıtlaması gelmesine rağmen maalesef bazı büyüklerimiz yasağa uymuyorlar. Biz de tedbirimizi bu şekilde aldık. “dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını kapsamında İçişleri Bakanlığı’nca 65 yaş ve üzeri insanlar için uygulanan sokağa çıkma yasağı gereği Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekiplerince meydanlar ve parklardaki banklar kaldırıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Sokağa Çıkma Evde Kal uygulaması kapsamında meydanlarda ve parklarda bulunan oturma bankları kaldırdı. Büyükşehir Belediyesi ekiplerince gerçekleştirilen çalışmada meydanlarda ve parklarda oturma bankları söküldü.

Yapılan çalışmaya ilişkin Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada“Milli İrade Meydanı başta olmak üzere ilimizde bulunan meydanlarda ve parklarda oturma bankları Fen İşleri ve Zabıtalarımızın desteği ile kaldırıldı.İçişleri Bakanlığımızın aldığı karar doğrultusunda özellikle 65 yaş ve üzeri insanlarımızın evde kalmaları ve çarşıya inenlerin de çok fazla bir arada bulunmalarını önlemek adına bu çalışmayı gerçekleştirdik. Koronavirüs salgınını önlemek adına insanlarımıza evlerinde kalma çağrısında bulunuyoruz” ifadelerine yer verildi.

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta normalleşme sürecinde ikinci aşamada neler olacak?
Kahramanmaraş'ta normalleşme sürecinde ikinci aşamada neler...
Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Testi Pozitif Çıkan Kadın Kaçtı
Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Testi Pozitif Çıkan Kadın Kaçtı