Reklam
HamptonBy Hilton Güvenli Turizm Sertifikasını aldı

HamptonBy Hilton Güvenli Turizm Sertifikasını aldı

Kahramanmaraş’ta 2017 yılında açılmasının ardından, misafirlerin yol haritasını belirleyen,2020 yılında Booking.com tarafından, “ Kahramanmaraş’ın en iyi oteli” seçilen HamptonBy Hilton, şimdi de “Güvenli Turizm” sertifikasını alarak misafirlerine daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda konaklama imkanı sunuyor.

29 Ağustos 2020 - 11:09

Koronavirüs salgını sürecinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından,kriterleri yerine getiren otellere verilen “Güvenli Turizm Sertifikası”nı, tüm şartları yerine getiren,HamptonBy Hilton Kahramanmaraş Otelide aldı. Ayrıca koronavirüs’e karşı olağanüstü önlemler alan HamptonBy Hilton Kahramanmaraş, Hilton Grup otellerinde uygulanan "CleanStay(Sağlıklı konaklama)" programı ile de artık misafirlerine, hem düzenli olarak dezenfekte edilen ortak kullanım alanlarıve hem de dezenfekte edilip etiketlenen konforlu odalarındahizmet vermeye devam ediyor.

Kahramanmaraş’ın en köklü kuruluşlarından biri olan Otel Belli, 2017 yılında, baştan sona yenilenerek,“Hilton Uluslararası Grup Otelcilik”  ile anlaşarak,“HamptonBy Hilton Kahramanmaraş” adıyla misafirlerine hizmet sunmaya başladı.


Tüm ziyaretçilerine ve personeline olan yatırımlarını sürdüren HamptonBy Hilton Kahramanmaraş, pandemi sürecinde Kültür ve Turizm Bakanlığının zorunluğu kıldığı “Güvenli Turizm Sertifikası”almak için müracaat etti. Tüm hijyen ve sosyal mesafe kurallarını tam olarak uygulayan otel,“Güvenli Turizm Sertifikası” alarak, sağlık ve hijyenik ortam açısından da güvenilir oteller arasına girdi.

Şehir merkezinde, konforu ve huzuru müşterilerine sunan otelde, yenilikler bir biri ardına yaşanmaya devam ederken, HamptonBy Hilton Kahramanmaraş’ın Operasyon Müdürü Veysel Girgin yaptığı açıklamada, Güvenli Turizm Sertifikası ile otellerinin hijyenliğinin tescillendiğini belirtti.


Girgin; “Bu kritik pandemi süresince, otelimizde, tüm ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için,hijyen önlemlerine çok dikkat ediyoruz. Restoran bölümüzde ve ortak kullanım alanlarımızda tüm sosyal mesafe kurallarını uyguluyoruz. Ayıca Hilton Grup otellerinde uygulanan, “CleanStay(Sağlıklı Konaklama) prosedürü ile ortak kullanım alanlarımız, misafirlerimize yapılan bilgilendirme anonsuna müteakip, düzenli olarak  dezenfekte ediliyor. Yine ortak kullanım alanlarımız ve odalarımızda “Antibakteriyel Islak Mendiller”i misafirlerimizin kullanımına sunuyoruz. Hilton CleanStayProsedürleri gereği, odalarımız normal temizlik işlemlerinden sonra, başta özellikle en çok temas edilen kısımlar olmak üzere,dezenfekte ediliyor ve “Mavi Hilton CleanStay Etiketleri” ile etiketlendiriliyor.Misafirlerimiz isterlerse, etiketlerin üzerindeki kare kodları cep telefonları ile okutarak, tüm CleanStayprosedürümüz hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirler.Misafirimiz odasına geldiğinde, kapıda kendisini, odanın dezenfekte edildiğini onaylayan”CleanStay Etiketi “karşılıyor.Ve misafirimiz gönül rahatlığı ile odasını kullanıyor. “dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cebeloğlu, “Güvenliğin ve huzuru temininde muhtarlarımızın çok büyük katkısı var”
Cebeloğlu, “Güvenliğin ve huzuru temininde muhtarlarımızın...
Afşin’de Koronavirüs Nedeniyle 2 Milyon Liralık Ceza
Afşin’de Koronavirüs Nedeniyle 2 Milyon Liralık Ceza