Reklam
Hakan Taşıyan Doğum Gününü Akdo’da Kutladı

Hakan Taşıyan Doğum Gününü Akdo’da Kutladı

Arabesk müziğinin ünlü ismi Hakan Taşıyan, Akdo’da doğum gününü kutladı, satırla Maraş Dondurması kesti.

09 Mart 2020 - 10:48

Arabesk müziğinin ünlü ismi Hakan Taşıyan, Akdo’da doğum gününü kutladı, satırla Maraş Dondurması kesti.

Arabesk müziğinin ünlü ismi Hakan Taşıyan, Akdo’da doğum gününü kutladı, satırla Maraş Dondurması kesti. Konser için kente gelen Ünlü Sanatçı Hakan Taşıyan ve Türk Halk Müziği sanatçısı Emrah İzoğlu, Akdo Esentepe şubesinde sevenleriyle buluştu.Akdo Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu’nun ağırladığı sanatçılar ve ekibi, Maraş Mutfağının eşsiz lezzetlerini tattılar.

Maraş Mutfağına hayran kalan ekip, Kahramanmaraş’ın ve insanlarının muhteşem olduğunu, çok sıcak karşılandıklarını ifade ederek, ilk fırsatta yine Kahramanmaraş’a geleceklerini söylediler ve Ahmet Davarcıoğlu’na misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiler. Burada, Taşıyan'a doğum günü sürprizi yapıldı.

Ünlü sanatçı, üzerinde fotoğrafının yer aldığı doğum günü pastasındaki mumları yanındaki çocuklarla üfleyerek söndürdü.47 yaşına girdiği öğrenilen Taşıyan, daha sonra Ahmet Davarcığlu ile birlikte çengele asılı Maraş Dondurmasını satırla kesti. Hakan Taşıyan, kendisine doğum günü sürprizi yapan AKDO’ya ve hayranlarına teşekkür etti.

“Şehrimizi En İyi Şekilde Tanıtmayı Kendimize Görev Edindik”

Akdo Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, Hakan Taşıyan ve Emrah İzoğlu’nu ağırlamaktan onur duyduğunu ifade ederek; “Şehrimizi en iyi şekilde tanıtmayı kendimize görev edindik.

Maraş Mutfağımızı ve Maraş Dondurmamızı en iyi şekilde sunarak, hedefimiz şehrimizin tanıtımına katkı sağlamak istiyoruz. Bugün de iki değerli sanatçımızı burada ağırladık. Kendilerine teşekkür ediyor ve sanat hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta Akıl Almaz Görüntüler: Sopalarla Bir Birlerine Saldırdılar
Kahramanmaraş'ta Akıl Almaz Görüntüler: Sopalarla Bir Birlerine...
Yardımcıoğlu’ndan Eğitim Birsen’e ziyaret
Yardımcıoğlu’ndan Eğitim Birsen’e ziyaret