Vali coşkun’dan KASİAD’A ziyaret

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, KASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan ile Yönetim Kurulu’na iade-i ziyarette bulundu.


Vali coşkun’dan KASİAD’A ziyaret

Ziyarette, Vali Coşkun “Kahramanmaraş’a, dolayısıyla ülkeme hizmet etmekten kıvanç duymaktayım. Şehrimizin önde gelen sanayicilerinin bulunduğu bu çatı büyük kıymet ihtiva etmektedir. Sanayicilerimizin sorunlarına çözüm üretmek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına çalışmalar yapacağız. Ayrıca KASİAD bünyesinde genç iş insanlarının varlığından haberdar olmak beni mutlu etti. Dinamik, üretken ve yenilikçi bir neslin Kahramanmaraş ekonomisine çok şey katacağını düşünüyorum. ” dedi


KASİAD Başkanı Ali Arpasatan ise açıklamasında “Sayın valimizin şehrimize büyük hizmetler sunacağına inanıyoruz. KASİAD olarak bu süreçte sayın valimizin çalışmalarını destekliyor olacağız. Yönetim Kurulumuz adına kendisine hayırlı olsun diyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.” dedi.

Ziyaret sırasında, Başkan Yardımcıları Hikmet Gümüşer, Mikail Utlu ve Yönetim kurulu üyeleri Ahmet Serkan Tanrıverdi, İsmail Nohutlu, Sefa Öngel, Burak Orhan Arifioğlu, İsmail Kurtul, Alihan Eren ile Genel Sekreter Ahmet Görgülü de hazır bulundular.