Ertuğrul Doğan Yeniden Başkan Seçildi

Kahramanmaraş MHP’de İl Başkanı Ertuğrul Doğan, tek aday olarak girdiği olağan kongrede tekrar il başkanı seçilerek güven tazeledi.


Ertuğrul Doğan Yeniden Başkan Seçildi

MHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nın 13'üncü olağan kongresi, Fuar Merkezi'nde yapıldı. Kongereye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve delegeler, partililerin katıldığı kongrenin tek adayı olan mevcut Başkan Ertuğrul Doğan, yeniden başkan seçildi.

Burada bir konuşma yapan Ertuğrul Doğan “Tüm Türk tarihinde olduğu gibi ülkemizin ve gönül coğrafyalarımızın birliği, bütünlüğü ve istikrarı için bedel ödemeye hazırız. Zira ülkücüler tarih boyunca bedel ödemede en önde, makam ve mevki de en arkada duranlardır” dedi.


Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine gönülden ve yürekten bağlı olduklarını dile getiren Ertuğrul Doğan “ 15 Temmuz’da hain FETÖ Papazının darbe kalkışmasından sonra devlet babamızın, önce vatan diyerek bütün siyasi beklentileri makam ve koltukları bir tarafa bırakarak vatan elden giderse siyaseti nerede yapacağız? Diyerek ilk adımını attığı Cumhur İttifakı ve Cumhur İttifakı’nın yön verdiği Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne gönülden ve yürekten bağlıyız. Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin dediği gibi ülkücüler bir davanın şuurunu benimsemiş, bir ülkünün tutkuyla sahiplenmiş bir iddia için candan ve serden vazgeçmeyi göze alan insanlık mucizeleridir. “dedi.