Kahramanmaraş’ta Gazilere Ziyaret

Kahramanmaraş Valiliği , Açsp il müdürlügü ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Dernegi Kahramanmaraş Şube Başkanlığı tarafından ortak olarak yürütülen "Asla yalnız değilsiniz , Vatan size minnettardır" Projesi kapsamında 19 Eylül Gaziler Günü olması vesileyle Kahramanmaraş’ta yaşayan Terörle mücadele esnasında yaralanan ve uzuvlarını kaybeden gazilere ziyaret gerçekleştirildi.


Kahramanmaraş’ta Gazilere Ziyaret

 Dernekten yapılan açıklamada “Ziyaretlerin 19 Eylul Gaziler Gününe kadar bitirilmesi hedeflenmektedir.

 İlk ziyaret Şehit Ailesi ve Gaziler derneğinin 2007 yılından bu yana 13 Yıldır, Şube başkanlıgını yürüten Gazi Yunus Karaman 'a gerçekleştirildi.

Ziyaret Başkan Karaman 'ın 11 Ağustos 2001 yılında yaralandığı tarihin 19’ncu yılında  yapıldı.”

Başkan Karaman yaptığı açıklamada bu ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini dile getirerek projenin hayata geçmesinde desteklerini esirgemeyen Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun 'a Onikişubat Belediye Başkanı sayın Hanefi Mahçiçek 'e ve Açsp il müdürü olarak göreve geldikten sonra gece gündüz demeden Şehit Aileleri ve Gazileri bir an olsun yalnız bırakmayan Mutlu Kaya'ya teşekkür etti.

 Karaman “Vatan, Bayrak uğruna tereddüt etmeden Hayatlarını feda eden Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle anıyorum , Hayatlarını kaybeden Gazilerimize Allahtan Rahmet diliyor hayatta olan Gazilerimize Saglıklı sıhhatli bir ömür diliyorum”