Güzel Oyuncu Tuğba Tutuğ Sokak Hayvanlarına Destek Oldu !

Güzel Oyuncu Tuğba Tutuğ Sokak Hayvanlarına Destek Oldu !

Kanal D de yayınlanan “Yaralı Kuşlar “ dizisinde Ayşe karakterine heyecan veren başarılı oyuncu Tuğba Tutuğ liseli öğrencilerle buluşarak, "mavi kapak " projesine destek veren isimler arasına katıldı.

19 Haziran 2019 - 10:34

Kanal D  de yayınlanan “Yaralı Kuşlar  “ dizisinde Ayşe karakterine heyecan  veren başarılı oyuncu Tuğba Tutuğ  liseli öğrencilerle buluşarak, "mavi kapak " projesine destek veren isimler arasına katıldı.

Melekler Kahvesi ve GültepeMesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde yürütülen mavi kapaklarıhayvan mamalarına ve su kaplarınadönüştürme sosyal sorumluluk projesine ünlü isimlerden yoğun ilgi devam ediyor. Bunlardan biri de Tuğba Tutuğ  oldu.

Güzel oyuncu İl topladıkları kapaklarıokula getirerek, sokak hayvanları için mama ve su kaplarıiçin dönüşüme verdi. Tuğba tutuğ  liseli öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başarlı oyuncu  Tuğba  öğrencileler selfi çektirirken , topluma mesaj vermeyide ihmal etmedi. Hayvanlara eziyet etmeyelim onlarda bir canlı, yaz sıcakları çok olacak kapımızınönüne bir kap su koyalım hayvanları ihmal etmiyelim derken herkesi bu anlamlı projede yer almaya davet etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Capital 500’deki Sanko Şirketleri
Capital 500’deki Sanko Şirketleri
Orman Yangınlarının Cezai Boyutu
Orman Yangınlarının Cezai Boyutu