Reklam
Gönüllü Gençlik, Yetimlerin Gönlüne Dokundu

Gönüllü Gençlik, Yetimlerin Gönlüne Dokundu

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde sosyal çalışmalar yürüten “Gönüllü Gençlik Hareketi” son olarak düzenlediği etkinlikle yetim çocukların gönlüne girdi.

25 Ocak 2020 - 09:49

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde sosyal çalışmalar yürüten “Gönüllü Gençlik Hareketi”  son olarak düzenlediği etkinlikle yetim çocukların gönlüne girdi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde “iyilikte yarışıyoruz” sloganı ile ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşan Gönüllü Gençlik Hareketi, Yetim Koordinasyon Merkezindeki çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı.

Kültür Park Okuma Salonunda genç abi ve ablalarıyla kahvaltı yapan çocuklar ardından Kurtuluş Destanı Panorama Müzesini ziyaret ederek kahraman şehrin tarihiyle ilgili bilgiler aldılar.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin 100.yıl etkinlikleri kapsamında Demokrasi Meydanı’nda hizmete sunduğu Dijital Milli Mücadele Konteyner’ı da gezen çocuklar yaşadıkları kentin önemini ve kahraman şehirde yaşamanın gururunu bir kez daha hissettiler.

İkram edilen pamuk şeker ve patlamış mısır ile çocukluklarının keyfini doyasıya yaşayan minikler, kendilerine bu olanağı sağlayan Gönüllü Gençlik Hareketi nezdinde Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş'ta İhmal Ölümle Sonuçlandı
Kahramanmaraş'ta İhmal Ölümle Sonuçlandı
Park görevlisinden insanlık dersi
Park görevlisinden insanlık dersi