Genç MÜSİAD, Kahramanmaraş’ta İşadamı Fatih Aygün’e...

Genç MÜSİAD, Kahramanmaraş'ta İşadamı Fatih Aygün'e Emanet

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Gençlik Kurulu Başkanlığı’na Aygün AVM’nin genç veliahtı Fatih Aygün getirildi.

10 Ağustos 2019 - 02:43 - Güncelleme: 10 Ağustos 2019 - 02:50

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kahramanmaraş Şube Gençlik Kurulu Başkanlığı’na Aygün AVM’nin genç veliahtı Fatih Aygün getirildi.

MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Gençlik Kurulu’nda Ünal Çimen’den boşalan koltuğa genç ve başarılı işadamı Fatih Aygün getirildi. Aygün, görev tevdi yazısını MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Şekerli ve MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu’nun elinden aldı.

Gençlik Kollarına yapılan atamayı MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi duyurdu.

Konuyla ilgili MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi’nden yapılan açıklamada; Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanlığı’na Genç MÜSİAD Genel Başkanı Furkan Akbal tarafından İşadamı Fatih Aygün’ün getirildiği belirtildi.

İşte MÜSİAD’dan yapılan o açıklama:

MÜSİAD tecrübesinden edindiği birikimi genç girişimci ve yöneticilere aktarmak, toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürünü geliştirerek, gençliğin sosyal ve ekonomik düzeyini yükseltip, geleneğe bağlı genç ve şuurlu bakışı ortaya çıkarmak amacında olan Genç MÜSİAD, Kahramanmaraş Şubesinde geleceğe emin adımlarla yürümek ve kahraman kentimizin genç iş adamlarını “yüksek ahlak ve ileri teknoloji” anlayışıyla erdemli iş insanı yetiştirmek ve bir araya getirebilmek için yapılan istişare ve değerlendirmeler sonucunda Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanlığına Genç MÜSİAD Genel Başkanı Furkan Akbal tarafından İşadamı Fatih Aygün getirilmiştir.

Her fırsatta dile getirdiğimiz üzere Kahraman şehrimizin kalkınması için gece gündüz çalışmaya devam edeceğine inandığımız Genç MÜSİAD’ımıza Kahramanmaraş Şube Başkanlığı görevinde kardeşimiz Fatih Aygün'e başarılar diler, şehrimize ve gençliğimize hayırlı hizmetler yapmasını temenni ederiz.

Sami Kervancıoğlu MÜSİAD Kahramanmaraş Başkanı

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAMEK’te Eğitimler Devam Ediyor
KAMEK’te Eğitimler Devam Ediyor
Ilıca’da öğrencilerin güvenliği için yaya yolu yapımına başlandı
Ilıca’da öğrencilerin güvenliği için yaya yolu yapımına...