Gaziantep ücretsiz tablet başvurusu nasıl yapılır

Gaziantep ücretsiz tablet başvurusu nasıl yapılır

Gaziantep’te binlerce öğrenci “ücretsiz tablet” almak istiyor. Alınan bilgiye göre CİMER üzerinden açılan sayfada bilgilerini dolduracak vatandaşlar taleplerini yazabiliyor.

08 Ocak 2021 - 18:01

Gaziantep ücretsiz tablete kimler başvuru yapabilir?,  

GAZİANTEP ÜCRETSİZ TABLET NASIL ALIRIM?

Gaziantep’te vatandaşların en fazla sorguladığı konulardan biri de ücretsiz tablet alabilmek.

 Gaziantep’te ücretsiz tablet dağıtımı, uzaktan eğitimi sürdüren öğrencilere yapılıyor. Ekonomik durumundan dolayı yetersizlik yaşayan Gaziantep’te aileler, Milli Eğitim Bakanlığı’nın verdiği tablet ve bilgisayarlardan almak istiyor.

Ancak ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına verilen bu destek için gerekli araştırmalar ve çalışmalar MEB tarafından yapılıyor.

GAZİANTEP ÜCRETSİZ TABLET BAŞVURUSU

 Ancak tablet ve bilgisayar almak için ve başvuru için internet üzerinde bir online başvuru formu yok. Peki, Gaziantep ücretsiz tablet başvurusu 2021 yılında nasıl yapılır? Çocukları uzaktan eğitim almak zorunda olan aileleri, internet üzerinde Gaziantep tablet başvuru formu araması yapıyor.

GAZİANTEP BEDAVA TABLET NASIL ALINIR?

Gaziantep’te yaşayanlar araştırmalarını devam ediyor. Biz, bu yazıda Gaziantep’te yaşayanlara bir formül önereceğiz. Önce çocuklarınızın okuduğu okuldaki yöneticiyle yani okul müdürüyle görüşün. Uzaktan eğitim için tablet ihtiyacınız olduğunu okul müdürüne iletin. Daha sonra Gaziantep İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bizzat gidip başvuru yapabilir ve tablet alabilirsiniz.

GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NE YAZMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ABDULLAH BERK ERTEN
    1 ay önce
    evde 4 kardeş okula gidiyoruz babamin sadece akili tlf i var ve 4 ablalarim ve abiler için başvuru yapiyorum 4 için birer tane istiyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dulkadiroğlu’ndan Her Ses Bir Nefes
Dulkadiroğlu’ndan Her Ses Bir Nefes
Kahramanmaraş'ta hurdalıkta yangın
Kahramanmaraş'ta hurdalıkta yangın