Fenerbahçe’den açıklama: İlgilenmiyoruz

Fenerbahçe’den açıklama: İlgilenmiyoruz

Adı Fenerbahçe ile anılan Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil hakkında Sarı Lacivertli ekipten açıklama geldi. Yapılan duyuruda Mesut Özil ile ilgili girişimin olmadığı kaydedildi.

10 Temmuz 2019 - 11:41

Transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Fenerbahçe’de bir süredir Mesut Özil sesleri yükseliyordu. Sosyal medyada yayılan transfer iddiaları Fenerbahçeli taraftarları oldukça heyecanlandırırken, bu iddialara Sarı Lacivertli ekipten yalanlama geldi.

İşte Fenerbahçe’nin açıklamaları:

“Son haftalarda ve özellikle son birkaç günde artarak gündem olan Mesut Özil iddiaları hakkında, durumu açıklığa kavuşturmak adına bir bilgilendirme yapma gerekliliği doğmuştur.

Mesut Özil, kariyeri ve duruşuyla yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil eden, Fenerbahçeli kimliği ile tanınan önemli bir değerdir.

Ancak Fenerbahçe’mizin Mesut Özil için bir girişimi bulunmamaktadır. Mevcut ekonomik şartlarda böyle bir adım atılması her iki taraf için de mümkün değildir.

Başkanımız Ali Koç da 20 Haziran’da düzenlenen WinWin programında konuya dair bu bağlamda açıklamalarda bulunmuş, kısa vadede bunun gerçekleşemeyeceğini vurgulamıştır.

Camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İyi Parti'den Bayırbucak Türkmenlerine Yardım Kampanyası
İyi Parti'den Bayırbucak Türkmenlerine Yardım Kampanyası
Kaderini Değiştiren Diş Hekimi Başkalarının Da Umudu Oldu
Kaderini Değiştiren Diş Hekimi Başkalarının Da Umudu Oldu