Reklam
Fazlı Barak, Bu Bayram Alışkanlıklarımızdan Feragat Edeceğiz

Fazlı Barak, Bu Bayram Alışkanlıklarımızdan Feragat Edeceğiz

On bir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini bu yıl manevi birlik ve beraberlik ile geçirme temennisinde bulunan Barak Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Fazlı Barak, Ramazan Bayramı dolayısı ile kutlama açıklaması yaptı.

23 Mayıs 2020 - 22:41

Pandemi sürecinden dolayı buruk bir bayram sevinci yaşadıklarını belirten Barak, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Dünyayı gündemine alan virüs sürecinden bir an önce kurtulmamız ve normal yaşantımıza dönmenin özlemini yaşadığımız bugünlerde, bayram sevincimizi evlerimizde yaşayacağız. Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır.

Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Özellikle bayram günlerinde, içinde bulunduğumuz durumdan ötürü bütün alışkanlıklarımızdan feragat etmek zorunda kalacağız. Nitekim bu süreç elbet geçicidir, ama maneviyatımız daim olacaktır. Bu vesile ile İslam dünyasının Ramazan Bayramını kutluyor, ülkemize ve İslam dünyamıza sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mahir Ünal: Elbistan'daki Kemal Kılıçdaroğlu Bulvarı'nın adı değişecek
Mahir Ünal: Elbistan'daki Kemal Kılıçdaroğlu Bulvarı'nın adı...
Dulkadiroğlu’nda 13 Adet Arsa Satışa Sunuluyor
Dulkadiroğlu’nda 13 Adet Arsa Satışa Sunuluyor