Reklam
Erdoğanyılmaz: EMITT’te Kahramanmaraş’ı temsil etmenin...

Erdoğanyılmaz: EMITT’te Kahramanmaraş’ı temsil etmenin gururunu yaşıyoruz

Bu yıl 24’ncüsü düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, her yıl 60.000’in üzerinde sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen turisti ağırlıyor. Bu önemli fuarda Kahramanmaraş’ı temsil eden Başkonuş Yaylası İşletmecisi Serhan Erdoğanyılmaz, EMITT’e her yıl katılarak Kahramanmaraş’ı temsil edeceklerini ifade etti.

01 Şubat 2020 - 10:40

24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilere açıldı. Her yıl 60 binin üzerinde sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen turisti ağırlayan EMITT’te Kahramanmaraş’ı temsil eden Başkonuş Yaylası, Kahramanmaraş’ın saklı cennetini tüm Türkiye’ye tanıtma fırsatı sağlıyor. Fuarda Maraş Ana Haber’e özel açıklamalarda bulunan Başkonuş Yaylası İşletmecisi Serhan Erdoğanyılmaz, “Şu ana kadar Başkonuş Yaylası’na vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnunuz. Biz geçen sene de biz Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılmıştık. Biz bu fuarda Kahramanmaraş’ı temsil ediyoruz ve ismimizin altına da KOSKOCA Kahramanmaraş ibaresi verdik ki yüzlerce firmalı şehrin olduğu bu fuarda Kahramanmaraş’ın Başkonuş’unu temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Bu fuarlar çok önemli ve EMITT dünyanın en büyük dördüncü turizm fuarı ve ülkemizde düzenleniyor. Biz de Kahramanmaraş olarak böyle büyük bir fuarda bütün Türkiye ve dünyaya hem Başkonuş’u hem de Kahramanmaraş’ı tanıtmaya çalışıyoruz. Biz her yıl EMITT Fuarı’na katılım sağlayacağız ve Kahramanmaraş’a ne kadar turist getirebilirsek bizim için o kadar iyidir” dedi.

EMITT Fuarı Nedir?

Katılımcıların profesyonel yerli ve uluslararası ziyaretçilerle tanışmalarını sağlayan EMITT, sektöre yeni iş ve iş birliği olanakları sunan bir iş platformu. Fuara katılan tüm ziyaretçiler iş hacimlerini arttırma olanağına sahip. Fuara ülke pavilyonları, tatil destinasyonları, yaz ve kış turizmi ve outdoor turizmi destinasyonları, oteller ve turist merkezleri, tur operatörleri ve acenteler katılıyor.
 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta Bir Mahalle Karantinaya Alındı
Kahramanmaraş’ta Bir Mahalle Karantinaya Alındı
THY Açıkladı: Kahramanmaraş Seferleri Başlıyor
THY Açıkladı: Kahramanmaraş Seferleri Başlıyor