Erdoğan Açıkladı: Gençlik Kolları Kongreleri Kahramanmaraşla...

Erdoğan Açıkladı: Gençlik Kolları Kongreleri Kahramanmaraşla Başlayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dünyanın ve ülkemizin içinden geçtiği tarihi süreçte kritik öneme sahip 2023 seçimlerinden Cumhur İttifakı'yla birlikte hem Cumhurbaşkanlığı'nda hem Meclis'te zaferle çıkacağız" dedi.

21 Ocak 2021 - 13:58

Erdoğan “Gençlik Kolları il kongrelerimize de bu hafta Kahramanmaraş’la başlıyoruz. Büyük kongremizi ise şartların normale döndüğü bir dönemde, delegelerimizin yanı sıra milletimizin de katılımıyla coşkulu bir şekilde yapmayı arzu ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları toplantısında konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

Salgın sebebiyle geçen yılın 22 Kasımında ara verdiğimiz kongrelerimize 13 Ocak'ta yeniden başladık. Dünkülerle birlikte toplamda 42 il kongremizi tamamladık. Önümüzdeki hafta 10 il kongremizi daha gerçekleştireceğiz. Şubat ayı sonunda il kongrelerimizin hepsini bitirmeyi planlıyoruz. Kadın Kolları il kongrelerimiz sürüyor. Gençlik Kolları il kongrelerimize de bu hafta Kahramanmaraş’la başlıyoruz. Büyük kongremizi ise şartların normale döndüğü bir dönemde, delegelerimizin yanı sıra milletimizin de katılımıyla coşkulu bir şekilde yapmayı arzu ediyoruz. İnşallah salgının seyrinin yönünü aşağı çevirmesi ve aşı çalışmalarının hızla sürmesi bize bu imkanı sağlayacak gibi görünüyor.

Dağıtarak, kırarak, dökerek, bölerek değil, toparlayarak, birleştirerek, bütünleştirerek, kucaklayarak işe başlamazsak hedeflerimize ulaşamayız. Biz önce kendi içimizdeki arkadaşlarımızın gönüllerini kazanamazsak milletimizin gönlüne hiç giremeyiz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dulkadiroğlu’nun Doğal Güzellikleri Ön Plana Çıkıyor
Dulkadiroğlu’nun Doğal Güzellikleri Ön Plana Çıkıyor
Kahramanmaraş’ta tekstil fabrikasında yangın çıktı
Kahramanmaraş’ta tekstil fabrikasında yangın çıktı