Emniyet Müdürü Cebeloğlu, şehit oğlu Eymen’e doğum günü...

Emniyet Müdürü Cebeloğlu, şehit oğlu Eymen’e doğum günü sürprizi yaptı

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, 22 Ekim 2016 tarihinde kalleş terör örgütü PKK tarafından Bingöl'de şehit edilen şehit Hakan Akdere'nin oğlu Eymen'e unutulmaz doğum günü sürprizi yaptı.

27 Şubat 2021 - 18:52

İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Kayseri'de yaşayan Kahramanmaraşlı şehit oğlu Eymen’e doğum günü sürprizi yaptı.

22 Ekim 2016 tarihinde Bingöl'ün Genç ilçesinde Bölücü Terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan Polis Memuru Hakan Akdere'nin oğlu Eymen'e doğum günü düzenlendi

Kahramanmaraşlı Şehit Polis Memuru Hakan Akdere'nin Kayseri'de yaşayan oğlu Eymen'e 8’nci yaş gününde Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit dul ve yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi tarafından program düzenlendi. Şehidin Kayseri'de yaşayan çocuğu Eymen'in Kahramanmaraş'a geldiğini öğrenmeleri üzerine Kahramanmaraş’ta aile ziyaretleri sırasında program gerçekleştirildi.

Şehidin eşi Alev Akdere, “Daha önceleri Kahramanmaraş'ta şehitlerin evlatlarına böyle programlar yapıldığını duyuyordum. Eymen’imin en özel, en anlamlı ve güzel gününde yüzündeki tebessümü eksik etmediniz ve mutluluğuna mutluluk kattınız. Hiçbir zaman varlığınızı eksik etmediğiniz için başta İl Emniyet Müdürü olmak üzere yanımızda olan herkese, şehitlerimizin emanetlerini unutmayıp sahip çıktıkları için Kahramanmaraş Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Yunus Karaman'a sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milli Halterci Melike Günal Avrupa 3’ncüsü Oldu
Milli Halterci Melike Günal Avrupa 3’ncüsü Oldu
SANKO Park AVM, Çocuklara Yönelik Ödüllü Yarışma Düzenledi
SANKO Park AVM, Çocuklara Yönelik Ödüllü Yarışma Düzenledi