Elbistan zabıtası her yerde

Elbistan zabıtası her yerde

Elbistan Belediyesi Zabıta müdürlüğü ekipleri, vatandaşların huzuru için ilçe genelinde birçok alanda denetimlerini sürdürüyor.

23 Temmuz 2019 - 14:22

Elbistanlı vatandaşların huzuru ve güvenliği için her alanda denetimlerini sürdüren Elbistan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerin aralıksız sürdürüleceğini belirtti.

 

Denetimler hakkında Elbistan Belediyesinden yapılan açıklamada, “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz vatandaşlarımızın huzuru için ilçe genelinde her alanda denetimlerini sürdürüyor. Ekiplerimiz günlük olarak, sıfır kaldırım anlamında işgal ve seyyar denetimleri, izinsiz hafriyat dökülmelerinin engellenmesi, açık pazar yerlerinde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin korunması, hırsızlık olaylarının önlenmesi ve denetimi, Pınarbaşı mesire alanında halkımızın yoğun olduğu saatler de huzurlu bir vakit geçirmeleri adına önlemler almaktadır.

Diğer yandan kayıp çocuk ve yaşlıların takibi sonrası ailelerine teslimi, müdürlüklerimizin çalışma esnasında gerekli önlemlerin alınması gibi her türlü çalışmalarını sürdürmektedir. Vatandaşlarımızın ilçe genelinde gözlemlediği eksiklikleri 413 15 77-78 numaralı ihbar hattımıza iletmeleri rica olunur” ifadelerine yer verildi.

 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Yüzme Yarışları Yapıldı
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Yüzme Yarışları Yapıldı
Akbolat: Ülkemize umut yeşertiyoruz!
Akbolat: Ülkemize umut yeşertiyoruz!