Elbistan Gençlik Ve Spor Müdürü Cengizhan Firik Hayatını...

Elbistan Gençlik Ve Spor Müdürü Cengizhan Firik Hayatını Kaybetti

Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesinde, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cengizhan Firik, hayatını kaybetti.

27 Nisan 2020 - 20:48

5 yıldır Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesinde Gençlik ve Spor İlçe müdürlüğü görev yapan Cengizhan Firik, kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti. 41 yaşında hayatını kaybeden Firik’n, evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenildi.

Cengizhan Firik kimdir

27 Ekim 1979 yılında Denizli'de dünyaya geldi. Lisans eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda tamamladı. Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisansını Sütçü İmam Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstütüsünde yaptı.Halen Kamu Yönetimi üçüncü sınıfta eğitim hayatına devam etmektedir.

2003-2008 yılları arasında Elbistan Gazipaşa İlköğretim Okulunda Beden Eğitimi öğretmenliği yaptı. 2008-2015 yılları arasında Elbistan Anadolu Lisesinde Beden Eğitimi Öğretmenliği ve İdarecilik yaptı. 9/9/2015 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığına kurum değişikliği ile Elbistan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak atandı.

Meslek hayatı boyunca Milli Eğitim Bakanlığında öğretmenlik ve idarecilik yaptığı dönemlerde aktif olarak birçok proje ve organizasyonda görev aldı ve kurum amirleri tarafından 9 Teşekkür Belgesi,1 Başarı belgesi ile ödüllendirildi.Yine öğretmenlik ve idarecilik yaptığı dönemlerde Mülki İdare Amirleri tarafından 1 Teşekkür Belgesi,2 Takdir Belgesi ile ödüllendirildi.Gençlik ve Spor Bakanlığında görev yaptığı dönemde yine Mülki idare amirleri tarafından 1 Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.

Futbol, Satranç, Badminton, Voleybol branşlarında Antrenörlük Belgesi bulunmakla birlikte Basketbol, Futbol, Atletizm, Masa Tenisi, Badminton branşlarında hakemliği bulunmaktadır.

Cengizhan FİRİK evli ve bir çocuğu bulunmaktadır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta uzun namlulu silah ele geçirildi
Kahramanmaraş’ta uzun namlulu silah ele geçirildi
Konya, Savunma Sanayinin Merkezi Olma Yolunda
Konya, Savunma Sanayinin Merkezi Olma Yolunda