Elbistan Belediyesi Kurban Bayramı İçin Kriz Masası Kurdu

Elbistan Belediyesi Kurban Bayramı İçin Kriz Masası Kurdu

Elbistan Belediyesi, vatandaşların huzurlu bir Kurban Bayram geçirmeleri için Kriz Masası kurdu. Her türlü tedbirler alacak olan Kriz Masası bayram süresince mesaiye devam edecek.

07 Ağustos 2019 - 10:43 - Güncelleme: 07 Ağustos 2019 - 13:56

11 Ağustos Pazar günü idrak edilecek olan Kurban Bayramı öncesi tüm tedbirleri alan Elbistan Belediyesi, bayram boyunca hizmet verecek Kriz Masası oluşturdu.

 

Yapılan çalışmalar hakkında Elbistan Belediyesi’nde yapılan açıklamada, “11 Ağustos Pazar günü başlayıp 14 Ağustos Çarşamba günü sona erecek olan Kurban Bayramı vesilesiyle, halkımızın hiçbir şekilde mağdur olmaması için Kriz Masası kurduk. Kriz masamız öncülüğünde kurban kesim alanlarına ek olarak çöp konteynırları bırakıldı. Ayrıca her alan için temizlik ekibi kurularak kurban kesim alanlarında sürekli temizlik yapılacaktır. Olası yaralanmalara karşı her kesim alanında ilk yardım çantası bulundurulacak. Vatandaşlarımıza çay ve su ikramında bulunulurken payların muhafaza ve taşınabilmesi ve temizlik amacı için çöp poşeti dağıtılacaktır”

 

Kurban Kesim Alanları Belirlendi

 

 

Açıklamanın devamında, “ Kriz Masası tarafından yapılan incelemeler sonrası Kızılcaoba Mahallesi Diş Hastanesi yanı, Yeşilyurt Mahallesi Çok Programlı Lise Bahçesi, Yeşilyurt Mahallesi Hacı Turaç Cami karşısı, Yeşilyurt Mahallesi TOKİ İlk Okulu Bahçesi, Pınarbaşı Mahallesi Yaşarkent Sitesi Pazar yeri yanı, Pınarbaşı Mahallesi Elbistan Ortaokulu Bahçesi, Yunus Emre Mahallesi Saraykent Açık Pazar yeri, Orhangazi Mahallesi Eski Ceyhan Koleji Bahçesi, Hayvan Borsası yanı, Cihan Et Kombinesi ve Yalçın Et Kombinesi (Belediye Mezbahanesi) olmak üzere 11 yerde kesim noktası oluşturuldu. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için kurbanlarını bu alanlarda kesmelerini rica ediyoruz. Her hangi bir eksiklik nedeni ile şikayet ve taleplerini 413 15 77 veya 413 15 78 numaralı hattan bizlere bildirebilirler. Huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle” ifadelerine yer verildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yıldız Holding En İyi İşveren Markası seçildi
Yıldız Holding En İyi İşveren Markası seçildi
KAMEK’te Eğitimler Devam Ediyor
KAMEK’te Eğitimler Devam Ediyor