Reklam
Ede Turizm İlk Seferlerine Başladı!

Ede Turizm İlk Seferlerine Başladı!

Kahramanmaraşlı girişimciler Mehmet Tekinşen, Abdülkadir Küçükdevlet ve Coşkun Dağ’ın bir araya gelerek kurdukları Ede Turizm, Kahramanmaraş Şehirlerarası Otobüs Terminalinde bugün düzenlenen açılış programının ardından ilk seferlerine başladı.

07 Kasım 2019 - 18:42 - Güncelleme: 07 Kasım 2019 - 18:46

Kahramanmaraşlı girişimciler Mehmet Tekinşen, Abdülkadir Küçükdevlet ve Coşkun Dağ’ın bir araya gelerek kurdukları Ede Turizm, Kahramanmaraş Şehirlerarası Otobüs Terminalinde bugün düzenlenen açılış programının ardından ilk seferlerine başladı.

Kahramanmaraşlıların yoğun ilgi gösterdiği açılış programında hem dualar edildi hem de davul zurnalar çalındı. Siyasiler kadar esnaf, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların da ilgi gösterdiği açılış programı sonrası 14 araçtan oluşan filosuyla Ede Turizm ilk seferlerine başladı.

Kahramanmaraş’a yeni kazandırdıkları şehirlerarası taşımacılık firması Ede Turizmin ortaklarından Abdülkadir Küçükdevlet Maraş Ana Haber’e açıklamalarda bulundu. Küçükdevlet, “Biz, 1930’lu yıllardan beri ailece bu sektörün içindeyiz. Ayrıca ben Kahramanmaraş’ta sigorta acentesiyim. Ama taşımacılık da ailemizden geldiği için severek ve isteyerek yapıyoruz. Bundan önce de Kahramanmaraş’a kazandırdığımız firmalar oldu. O firmalar, hala çalışıyor. Ancak yeni bir yüz ve yeni bir isimle Kahramanmaraş’a daha çok yenilik katabilmek için farkındalık yaratabilmek için Ede Turizmi kurmaya karar verdik” dedi.

“2020’DE 10 ARAÇ DAHA EKLEYECEĞİZ!”

Ede Turizmin, 14 araçtan oluşan filosuyla ilk etapta İstanbul, Ankara ve Bursa illerine yolcu taşıyacağını belirten Küçükdevlet, şunları söyledi: “İlerleyen zamanlarda Antalya, İzmir, Marmaris, Bodrum gibi yerleri de güzergâhımıza katacağız, inşallah! Allah nasip ederse 2020 yılında, filomuza 10 araç daha ekleyerek filomuza devam etmek istiyoruz. Kahramanmaraşlı, en iyisine layık, en iyisini istiyor. Bizde Kahramanmaraşlılara layık olmaya çalışacağız. Bugüne kadar yapılmadı. Hatta önceki firmalarımızda Kahramanmaraş’a bütün yenilikleri biz yaptık. Bunda da biz yapmaya devam edeceğiz.”

TEKİNŞEN: VATANDAŞLARIMIZIN EMRİNDEYİZ!

Firma Ortaklarından Mehmet Tekinşen, Kahramanmaraş Ede Turizmi kurmak bize nasip oldu. Daha önceki firmamızda ortaklıklardan dolayı yolları ayırdık ve Ede Turizmi kurduk. Şu saatten sonra yaşımız itibariyle mezara kadar götüreceğimiz bir firmamız var. Filomuz, son teknolojiyi barındıran konforlu araçlardan oluşuyor. Memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Biz, hem diğer şehirlere gidecek hemşerilerimizin hem de Kahramanmaraş’a gelecek vatandaşlarımızın emrindeyiz. Firmamızda gördükleri eksiklikler veya istedikleri yenilikler olduğunda bizimle iletişime geçsinler. Vatandaşların konforu için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız.

AVŞAROĞLU: GİRİŞİMCİ TÜM FİRMLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM!

AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu ise bugün ilk seferlerine başlayan Ede Turizmin ortaklarına teşekkür ederek şu açıklamalarda bulundu: “Firmamıza hayırlı olsun, diyorum. Tabi Kahramanmaraş, taşımacılık sektöründe bir firmaya daha kavuştu. Şehrimizde yeterli firmamız vardı; ama yeni firmaların katılması önemli. İnşallah rabbim, kazasız belasız, hayırlı bir şekilde yolcu taşımayı nasip etsin. Kahramanmaraş’ın gerek ulaşım sektöründe gerek diğer sektörlerde diğer şehirlerle bağlantılarını artırmamız gerekiyor. Ben, girişimci tüm firmalara teşekkür ediyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hayrettin Güngör “Hemşerilerimiz Koronavirüs Konusunda son derece bilinçli ve duyarlı”
Hayrettin Güngör “Hemşerilerimiz Koronavirüs Konusunda son...
Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Denetimi
Kahramanmaraş’ta Koronavirüs Denetimi