Reklam
Eczacıbaşı Profesyonel’e ‘Altın’ Baykuş Ödülü

Eczacıbaşı Profesyonel’e ‘Altın’ Baykuş Ödülü

Ev dışı tüketim sektörüne yönelik çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel; Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin, başarılı araştırma projelerini ödüllendirdiği Baykuş Ödülleri’nde ‘Altın Ödül’e layık görüldü.

05 Eylül 2019 - 19:37

Ev dışı tüketim sektörüne yönelik çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel; Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin, başarılı araştırma projelerini ödüllendirdiği Baykuş Ödülleri’nde ‘Altın Ödül’e layık görüldü.

Meraklı Baykuş kategorisinde bu yıl gerçekleştirdiği ‘Dijital Dünyaya Bakış ve Çevre Duyarlılığını Anlama’ isimli araştırmasıyla yarışan Eczacıbaşı Profesyonel, sektörde bir ilki gerçekleştirdiği ve farklı bir bakış açısı sunduğu için yarışmadan ‘Altın Ödül’le döndü.

Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin 2013 yılından bu yana araştırmanın iş süreçlerine sağladığı katma değeri, etkiyi ve önemini vurgulamak amacıyla düzenlediği Baykuş Ödülleri, sahiplerini buldu.  Ev dışı tüketim sektörünün akıllı üreticisi Eczacıbaşı Profesyonel, “Dijital Dünyaya Bakış ve Çevre Duyarlılığını Anlama’’ isimli araştırmasıyla “Meraklı Baykuş” kategorisinde Altın Ödül’ün sahibi oldu. 3 Eylül Salı günü Beşiktaş Four Seasons Oteli’nde gerçekleştirilen ödül töreninde Altın Ödül’ü Eczacıbaşı Profesyonel adına Müşteri Deneyim Müdürü Burçin Tüzemen ve Müşteri Deneyim Yöneticisi Başak Kule Erdoğan aldı.

Sektörde bir ilki gerçekleştirerek Altın Ödül’ü kazandı

Bu yıl SiaInsight firmasıyla birlikte B2B alanında yürüttüğü‘’Dijital Dünyaya Bakış ve Çevre Duyarlılığını Anlama’’ araştırmasıyla sektöründe bir ilke imza atan Eczacıbaşı Profesyonel’in Müşteri Deneyim Müdürü Burçin Tüzemen, aldıkları Altın Ödül’le ilgili olarak şunları söyledi; “Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri çatısı altında bulunan Eczacıbaşı Profesyonel olarak, profesyonel temizlik, hijyen ve içecek alanlarındaki çözümlerimizle yaklaşık 11 bin işletmenin en yakın iş ortağıyız. SiaInsight firmasıyla birlikte yürüttüğümüz araştırmayla amacımız, evdışı tüketim sektöründe yer alan satın alma sorumlularının dijitalleşmeye bakış açısını ve çalıştıkları firmaların çevreye duyarlılığını anlamaktı. Sektörün en yakın çözüm ortağı olarak, yaşadıkları sorunları anlamak, beklentilerini bilmek, dijitalleşmenin onlar için ne ifade ettiğini keşfetmek bizim için çok önemli. Çünkü yenilikçi ürün ve çözümlerimiz müşteri ve kullanıcılarımızın ihtiyaç ve beklentilerine göre şekilleniyor. Araştırmamızın sektörümüzde bir ilk olması ve yeni bir vizyon katması nedeniyle Altın Ödül’le taçlandırılması bizim için gurur verici. Sektörünün öncü firmalarından Eczacıbaşı Profesyonel olarak, bu ödülün bize kattığı motivasyonla Türkiye’deki ev dışı tüketim sektörünün gelişimi için en iyisini yapmaya devam edeceğiz”

Şirketleri anlayanlar Meraklı Baykuş kategorisinde yarıştı

Bu yıl yedincisi düzenlenen Baykuş Ödülleri’nde B2B alanında yapılan araştırmalar Meraklı Baykuş kategorisinde değerlendirildi. Özel sektör veya kamu alanında iş sorunsallarını çözmek, performans takip etmek veya sektör dinamiklerini anlamak için yapılan araştırmaların yarıştığı kategoride Eczacıbaşı Profesyonel’in işletmelerin satın alma sorumlularına yönelik 2019 yılı başında yürüttüğü araştırması Altın Ödül kazandı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul'da Özel Hastanede Kahramanmaraşlı Hastaya Doktor Kafa Attı!
İstanbul'da Özel Hastanede Kahramanmaraşlı Hastaya Doktor Kafa...
KSÜ Avşar Yerleşkesinde İnşası Tamamlanan Yeni Cami İbadete Açıldı
KSÜ Avşar Yerleşkesinde İnşası Tamamlanan Yeni Cami İbadete...