Reklam
Dermapen Mucizesi İle Selülit Tedavisinde Devrim

Dermapen Mucizesi İle Selülit Tedavisinde Devrim

Selülitler, özellikle bayanların inatçı ve oldukça sık rastlanan sorunlarının başında gelir.

23 Kasım 2020 - 19:59 - Güncelleme: 23 Kasım 2020 - 20:24

Oluşumları bakımından pek çok faktöre dayanmakla birlikte tedavileri oldukça zorlayıcıdır. Tabi teknolojinin getirdiği imkânlarla beraber selülit tedavisinde de epey bir yol kat edildi. Selülit mesajı ile birlikte cilt dokularının yenilenmesine imkân sağlayan dermapen uygulamaları selülitin başlıca düşmanları arasında yer alıyor. Bakırköy güzellik merkezi ile selülit mesajı İstanbul bölgesinde yaşayanlar için büyük bir konfor. Dermapen ile kısa sürede selülitlerde gözle görülür değişime şahit olmak kaçınılmaz. Dermopen mucizesiyle tanışarak selütlere veda edip sımsıkı ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanız mümkün hale gelmekte.

DermapenSelülit Tedavisinde Nasıl Etki Eder?

Selülit daha çok bacak, popo ve karın bölgesinde görülen ciltteki kolajen miktarının azalmasına bağlı olarak cildin sarkmasıyla, kilo alıp vermeyle, genetik faktörlerin etkisiyle, sağlıksız beslenme ve hareketlik sonucu cilt tabakasının altında oluşan minik yağ topluluklarıdır. Tedavisi oldukça zorlayıcıdır. Ancak Bakırköy güzellik merkezi bünyesinde yapılan selülit mesaj İstanbul için fark yaratmaktadır. Selülit mesajının yanı sıra dermapen uygulaması ile selülitlerde kısa sürede gözle görülür değişimler gözlenmektedir.

Dermapen başlığında bulunan farklı kalınlıklardaki minik ve ince iğne uygulamalarıyla derinin altına nüfus ederek ciltteki kolejen miktarının artması sağlamakta cilt yüzeyinin pürüzsüz ve gergin olmasına vesile olmaktadır. Ayrıca dermepen uygulamalarında başlığındaki iğnelerle cilt altına kolejen ve bilumum faydalı karışımlar enjekte edilmektedir.

Dermapen Uygulamasında Acı Hissedilir Mi?

Dermapen başlığındaki iğnelerden bahsedilince iğne kelimesi çoğu kişide paniğe yol açmaktadır. Ancak bu iğneler çok küçük ve ince olduğu için sanılanın aksine ağrı ya da acı hissi yaratmamaktadır. Ancak yine de hem bu psikolojik etkiyi azaltmak adına hem de daha konforlu bir tedavi sunmak adına işlem öncesi uygulama yapılacak alana anestezi kremi sürülmektedir.

Dermapen Uygulaması İle Tek Seferde Selülitlerden Kurtulmak Mümkün Mü?

Selülütlerin kendi içerisinde aşamaları olmakla birlikte her cilt tipide bireysel özellikler göstermektedir. Ancak ne olur olsun şu net bir şekilde ifade edebilir ki tek seansta dermapen ile selülitlerden kurtulmak mümkün olmaz. Bakırköy güzellik merkezinde yapılan kontroller sonucu selülit tedavisinde dermapen seans sayısına karar verilir. Seanslar genellikle ayda bir gerçekleşir. Ancak selülit tedavisi oldukça zor bir süreç olduğu için bunun sağlıklı beslenme ve egzersiz programlarıyla desteklenmesi gerekir. Ayrıca Selülit mesaj İstanbul’daki merkezlerde çeşitli yağlar eşliğinde uygulandığında oldukça tedaviyi katkı sağlayan bir uygulamadır.

Dermapen İle Selülit Tedavisinin Riskleri Nelerdir?

Dermapen ile selülit tedavisinin şuana kadar kayda geçmiş bir riski, yan etkisi yoktur. Ancak çok sayıda mikro iğnelerden oluşan dermapen başlıkları kesinlikle kişiye özel kullanılmalıdır. Bu iğneler deri altına temas ettikleri her hangi bir komplikasyonun gelişmemesi için hijyen ve kişisellik son derece önemlidir.

Dermapen İşlemi Öncesi ve Sonrası Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Öncellikle Bakırköy güzellik merkezi olarak dermapen işlemlerini sağlık ve hijyen kurallarını dikkate alan salonlarda yaptırmanızı tavsiye ederiz. Dermapen işlem öncesinde uygulama alanında yara, egzama, gibi enfeksiyona açık deri lezyonlarının olmamasına dikkat edilmelidir. Sonra dermapen başlığının size özel olarak kullanıldığından emin olmanız gerekir. Dermopen uygulama sonrası herhangi özel bir işlem yapılmasına gerek yoktur.

Selülit masaj İstanbul bölgesini düşünenler için https://www.beautyderm.net/  web adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Bakırköy güzellik merkezi işlemlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirisiniz. Sağlık ve hijyen koşullarının temel prensimiz olduğu salonumuzdan her türlü hizmeti ve desteği alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halk otobüsünün tekeri mermi gibi fırladı
Halk otobüsünün tekeri mermi gibi fırladı
Göksun’da uyuşturucu operasyonu
Göksun’da uyuşturucu operasyonu