Reklam
Davarcıoğlu’ndan Kadir Gecesi Mesajı

Davarcıoğlu’ndan Kadir Gecesi Mesajı

AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında; Kadir Gecesinin İslam alemine ve tüm insanlığa iyilikler ve güzellikler getirmesi temennisinde bulundu.

18 Mayıs 2020 - 17:21

Kadir Gecesi gibi anlamlı bir zaman dilimini insanların işlediği günahlardan dolayı af ve bağışlanma dileyerek geçirmesi gerektiğini dile getiren Davarcıoğlu “Bizler, hayatımızın çok hızlı seyreden akışı içinde böylesi müstesna zaman dilimlerini kendimizi yenileme fırsatı olarak değerlendirmeli, kendimizi sorgulayıp işlediğimiz hatalara tövbe edip yüce Rabbimizden af ve bağışlanma dilemeliyiz” dedi.

Mesajında Kadir Gecesi'ni güzel amellerle geçirmenin önemine değinen Davarcıoğlu, aşu açıklamlarda bulundu: “Bu kutlu zaman dilimi öyle bir gece ki sevgili Peygamberimiz, faziletine inanarak ve sevabını da yalnız Allah'tan umarak Kadir Gecesi'ni güzel amellerle geçirenlerin geçmiş günahlarının bağışlanacağı müjdesini vermektedir. Bu vesile ile rahmet ve merhamet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu mübarek gecenin ufkumuzu ve gönül dünyamızı ebediyen aydınlatması temennisiyle Kadir Gecesi'nin milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa iyilikler ve güzellikler getirmesini yüce Rabbimizden niyaz ederken, koronavirüs salgınından dolayı hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, diğerlerine de bir an önce sağlıklarına kavuşmasını diliyorum. Pandemiden dolayı ülkemizin ve şehrimizin yeniden normal hayat standartlarına dönmesi için elimizden ne geliyorsa yapacağız.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dudak Dolgusu ile Daha Dolgun Dudaklar
Dudak Dolgusu ile Daha Dolgun Dudaklar
Dermapen Mucizesi İle Selülit Tedavisinde Devrim
Dermapen Mucizesi İle Selülit Tedavisinde Devrim