Reklam
Bunun adı: Devlet malına zarar!

Bunun adı: Devlet malına zarar!

Ülkemizde başı çeken en önemli sorunlardan bir tanesi de hiç kuşku yok ki trafik konusu. Özellikle günün belirli saatlerinde Kahramanmaraş’ta trafik çekilmez bir hal alırken, şehrimizde trafik başka bir boyuta taşındı.

09 Temmuz 2019 - 20:02

Nüfustaki sürücü ve motorlu araç sayısında artış ve kolay ulaşım ihtiyacı, kaynak yetersizliği ve plansız uygulamalar sonucu, motorlu taşıtların faydadan çok zarar vermesine neden oluyor. Kahramanmaraş’ta özellikle günün belirli saatlerinde adeta tıkanma noktasına gelen trafik, şehirdeki ulaşımı sıkıntıya sokuyor.

Trafik bilinci hiç oluşmamış Kahramanmaraş’ta devlet malına zarar vererek ulaşım sıkıntısı gideriliyor. Bunun en büyük örneği Kahramanmaraş-Kayseri karayolunda meydana geldi. Aynı yolda bulunan servis yolundan ana yola geçmek isteyen sürücüler, kaldırım taşlarının sökülmüş olduğu yolu kullanarak trafiği oldukça büyük sıkıntıya sokuyor ve trafik kazaları da kaçınılmaz oluyor. Trafikte bilinçsizce hareket eden sürücüler, devlet kaldırımlarını sökerek kendilerine kavşak oluşturuyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Remzi Çayır Kaza Yaptı
Remzi Çayır Kaza Yaptı
Çağlayanceritlilerin ATM çilesi bitmiyor!
Çağlayanceritlilerin ATM çilesi bitmiyor!