BOTAŞ Kahramanmaraş’ta Personel Alacak

BOTAŞ Kahramanmaraş’ta Personel Alacak

BOTAŞ Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü personel alımı yapacak. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre İŞKUR iş ilanları yapılacak alımlarda mühendis, uzman yardımcısı, büro görevlisi, itfaiye görevlisi ve teknisyen kadrolarına personel alınacak.

25 Ocak 2021 - 11:02

BOTAŞ’ın alım ilanında yer alan iller arasında Kahramanmaraş’ta bulunuyor. BOTAŞ’ın bu ilanına başvurmak için Kahramanmaraş İŞKUR üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ), çeşitli pozisyonlarda istihdam edilmek üzere sözlü sınavla 268 personel alacak.

BOTAŞ'ın konuya ilişkin ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Söz konusu alım için başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden, 25-29 Ocak arası mesai bitimine kadar yapılabilecek.

Öte yandan, personel alımına ilişkin detaylı açıklama ve başvuru formu İŞKUR'un adresinde yayımlandı.

BAŞVURU DETAYLARI

İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

İŞKUR’da bildirilen nihai listede yer alacak adaylara evrak teslim ve sözlü sınav tarihi www.botas.gov.tr adresinde duyurulacak olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 30 gündür.

İşe başlayan işçiler, 3 yıl boyunca nakil isteğinde bulunamayacaktır.

İlana müracaat edecek adayların ilan tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları gerekir.

Personeller Ankara, Aksaray, Adana, Şanlıurfa, Kayseri, İstanbul, Bursa, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne, Ağrı, Çorum, Erzurum, Aydın, Kocaeli, Diyarbakır, Şırnak, Mardin, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kars, Iğdır, Ardahan, Samsun, Konya, Artvin, Rize kentlerinde görevlendirilecekler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nda bayrak değişimi
Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’nda bayrak değişimi
Gürbüz’den KMBGC’YE Ziyaret
Gürbüz’den KMBGC’YE Ziyaret