Başkanlığı Kaybeden Trump, Melania’yı da Kaybetti

Başkanlığı Kaybeden Trump, Melania’yı da Kaybetti

Donald Trump'ın eski danışmanı Newman, Melania Trump'ın boşanma davası açacağını ve bunun için hazırlık yaptığını öne sürdü.

09 Kasım 2020 - 12:46

ABD başkanlık seçimini kaybeden Donald Trump'la ilgili, eski danışmanı Omarosa Manigault Newman'dan ilginç bir iddia geldi.

Newman, Melenia Trump'ın Donald Trump'tan ayrılmak için geri sayıma başladığını söyledi.

Daily Mail'de yer alan habere göre, Newman, Trump'ın seçimi kaybetmesiyle birlikte karısı Melenia'nın artık boşanma davası açmak için hazırlık yaptığını söyledi.

Donald ve Melania Trump çiftinin evliliklerinin çok tuhaf bir evlilik olduğunu ve Trump'ın Melania'yı eşten çok bir emir kulu gibi gördüğünü söyledi.

Newman açıklamasına şöyle devam etti: 

Bu evlilik hakkında yorum yaparken çok dikkatli davranıyorum çünkü kapalı kapılar ardında neler olduğunu bilseniz başınız döner. Ben Trump ve Melania çiftini ilk görüşmeye başladıklarından bu yana tanıyorum. 17 yıllık ilişkilerinde Trump ve eşi bazen birbirlerini çok sevdiler. Ancak bazen de Trump eşine tam olarak köle muamelesi yaptı. Birçok kez medya önünde Melania'nın Trump'ın elini tutmak istememesi de evlilikleri hakkında ipucu veriyordu.

Newman, Melania Trump'ın boşanma işlemlerine başlaması için Beyaz Saray'dan taşınmalarını beklediğini ve dakikaları saydığını söyledi.

Beyaz Saray'ı içerden biri olarak anlattığı Unhinged (Kaçık) isimli bir kitabıyla gündemde olan Newman, daha önce verdiği bir röportajda, Trump’ın seçimleri kaybetmesi durumunda neler olacağına dair de tahminlerde bulunmuştu.

 

Independent Türkçe, Daily Mail

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta uzun namlulu silah ele geçirildi
Kahramanmaraş’ta uzun namlulu silah ele geçirildi
Konya, Savunma Sanayinin Merkezi Olma Yolunda
Konya, Savunma Sanayinin Merkezi Olma Yolunda