Reklam
Artık Kahramanmaraş’a Yatırım Yapmayacağım

Artık Kahramanmaraş’a Yatırım Yapmayacağım

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Piserro’nun kurucusu Ali Rıza Kısakürek, artık yatırım yapmayacağını söyledi.

02 Haziran 2020 - 12:28

Gündeme ilişkin değerlendirmeler de bulunan Kısakürek Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO)’ya da tepki gösterdi.

Döngele Mahallesi’nde Orkis Palaca isimli oteli hizmete açan Ali Rıza Kısakürek, her zaman engellemelerle karşı karşıya kaldığını iddia etti.

KAHRAMANMARAŞ’A YATIRIM YAPMAYACAĞIM

Artık Kahramanmaraş için yatırım yapmayacağını dile getiren Kısakürek, yapılan yatırımların bir suç olduğunu savundu.

“Kahramanmaraş’ta Konukoğlu’muz yok” diyen Kısakürek, “Ticaret Sanayi Odası da bu şehirde belirli insanlara hizmet eder. Ben diyorum ki Kahramanmaraş ta Ticaret Odası var mı” ifadelerini kullandı.

KAHRAMANMARAŞ BETON YIĞINI OLDU

Ali Rıza Kısakürek Kahramanmaraş’ın yaşanabilir bir şehir olduğunu belirterek şehir merkezinin ‘betona döndüğünü’ dile getirdi.

Kısakürek açıklamasında “Fabrika satış mağazamızın önü15 yıldan beri kapalı tel çekili Hiçbir Kahramanmaraşlı burada ne oluyor demedi Antep ten İstanbul dan gelen insanlar ya olmuyor yakışmıyor demelerine rağmen yıllarca belediyeye gidip yıllarca yetkililere gitmeme rağmen efendim bura karayollarınınmış falan filen 15 yıldan beri mahkemelik burası Hala çözülmedi Kahramanmaraşlı da bu Piserro bizim markamız diyenler yalan söylüyor Piserro Kahramanmaraş ın markası değil Orçan ın markası Orçanlı olduğum için bu da suç Allah aşkına ya olmaz olasıca diyorum Karayolları var Mersinde mahkeme mahkeme hiçbir sorun çözülmedi çözümleneceğine de inanamıyorum Artık yaşım Allah a çok şükür 71 oldu Sıkıldım bir daha söylüyorum Maraş a hizmet etmek suçmuş Kahramanmaraş 4 mevsimi yaşar Dünyanın en zengin su yataklarından olan Kahramanmaraş dünyada 3 üncü sırada Türkiye de birinci sırada Allah aşkına ya su olduktan sonra cennettir Yavşan ı Başkonuş u Fırnız ı Tekir i Göksun u Andırın ı Ahirdağı böyle bir şey yok Yaşanır kent olması araştırılsa dünyada ilk 10 a girer ama merkezi değil Merkez beton yığını oldu Bu saydığım doğal güzellikler bu şehri öne çıkarıyor. “ dedi.

TİCARET SANAYİ ODASI NİYE VAR

Kısakürek Ticaret ve Sanayi Odası’na sitem ederek, KMTSO’nun sadece belirli insanlara hizmet ettiğini kaydetti.

Kısakürek açıklamasında “Kahramanmaraş ta Ticaret Odası var mı Ben ve benim gibi ne cevherler var kime ışık tutmuşlar bir tane gösterin. Gösterin özür dileyeyim. Ticaret Odası ne yapar belirli insanlara hizmet eder Ben diyorum ki Kahramanmaraş ta Ticaret Odası var mı Televizyonlarda Piserro olarak Kahramanmaraş ı çok büyük maçlarda eş değer reklamını verdik Şu anda Kahramanmaraşspor un Piserro sponsoru Oğlum bana sormadan sponsor olmuş hiç sesimi çıkarmadım Kahramanmaraşspor için her şey feda ama olmam lüzum yok Dev gibi firmalar var niye sponsor olmuyorlar Niye bir KONUKOĞLU muz yok” 

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Abdulkadir Konukoğlu’na Onur Ödülü
Abdulkadir Konukoğlu’na Onur Ödülü
Kahramanmaraş’ta Şekerpancarı Hasadı Başladı
Kahramanmaraş’ta Şekerpancarı Hasadı Başladı