Reklam
Arma Kontrol’ün Yüksek Teknolojili Ürünlerine Dubai...

Arma Kontrol’ün Yüksek Teknolojili Ürünlerine Dubai Intersec’te Büyük İlgi

Türkiye’nin bariyer markası Arma Kontrol, güvenlik ve yangından korunma alanlarında dünyanın önde gelen fuarları arasında yer alan Intersec’e katıldı.

23 Ocak 2020 - 12:12

Türkiye’nin bariyer markası Arma Kontrol, güvenlik ve yangından korunma alanlarında dünyanın önde gelen fuarları arasında yer alan Intersec’e katıldı.

19-21 Ocak 2020 tarihleri arasında 50 ülkeden 1.100’ü aşkın firmanın katılımıyla Dubai’de düzenlenen fuarda Arma Kontrol, yüksek teknoloji ürünü bariyer ve yer tuzaklarını tanıttı

Tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilen ürünleriyle Türkiye’nin bariyer markası Arma Kontrol, Uluslararası Güvenlik Fuarı Intersec’e katıldı. 19-21 Ocak 2020 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen fuarda yüksek teknoloji ürünü bariyer ve yer tuzakları ile yerini alan Arma Kontrol, dünyanın dört bir yanından fuara gelen binlerce katılımcıdan büyük ilgi gördü.

“Türk mühendislerimizin başarısını dünyaya gösteriyoruz”

Dubai Intersec Fuarı hakkında bir değerlendirmede bulunan Arma Kontrol CEO’su Koray Kartal, “Alanının en prestijli fuarlarından biri olan Intersec’e beş yıldır üst üste katılım gösteriyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çok verimli bir fuar dönemi geçirdik. Intersec’te bir yandan Türk mühendislerimizin başarısını büyük bir gururla dünyaya gösterirken diğer yandan alanımızdaki yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Bu fuar aynı zamanda geniş kapsamlı uluslararası bir ticaret platformu özelliğine sahip. Bu da bize, halihazırda ihracat yaptığımız 52 ülkenin yanına yeni ülkeler ekleme imkânı sunuyor” dedi.

İşte fuarda tanıtılan yüksek teknolojili ürünler

Arma Kontrol bu yılki fuarda, bariyer ve yer tuzaklarını tanıttı. Her biri yüksek teknolojiye sahip ürünler arasında yer alan Kollu Bariyer, estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen paslanmaz çelik dış kabini ve güçlü motoruyla uluslararası standarda ve kaliteye sahip. Elektronik özelliği sayesinde biyometrik okuyuculardan plaka tanımlamaya kadar her türlü giriş kontrol sistemi aracılığıyla kontrol edilebilen Mantar Bariyer, saatte 80 kilometre hızla çarpan bir aracı dahi durdurabiliyor. Devlet binaları, askeri tesisler, havalimanları, üretim tesisleri gibi alanlarda üst düzey güvenlik sağlayan Road Blocker, araçların ilgili bölgeye güvenli bir şekilde girişini de gerçekleştiriyor. Altyapı gerektirmeden zemine montajı yapılabilen otomatik çift yön Yer Tuzakları ise tüm access kontrol sistemleriyle (GSM, Plaka Tanıma Sistemleri, OGS-HGS Sistemi, Kart Okuyucular vb.) entegre çalışabiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş İl Pandemi Kurulu Toplandı: Ek Tedbirler Geliyor
Kahramanmaraş İl Pandemi Kurulu Toplandı: Ek Tedbirler Geliyor
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü