Reklam
Ali Öztunç’tan sporseverlere müjdeli haber

Ali Öztunç’tan sporseverlere müjdeli haber

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Kahramanmaraş sporu adına çok önemli bir hamle yaptı. Öztunç, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’e yazı göndererek A Milli Takım ve Ümit Milli Takım’ın gelecekteki bir karşılaşmasının Kahramanmaraş’ta oynanması yönünde talepte bulundu.

12 Haziran 2019 - 10:15

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç, Kahramanmaraş’ın eksik yanı spor alanında yaptığı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek sporseverlerin takdirini kazanmaya deva ediyor. Şehrin kanayan yarası olan ve yıllardır durdurulamayan kan olan spor konusunda eksik kalan tedaviyi yapmaya çalışan Öztunç, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’e gönderdiği yazıda Kahramanmaraş’ta A Milli Takım ve Ümit Milli Takım’ın maçlarının oynanması gerektiğini vurguladı.

Başarılı milletvekilinin gerçekleştirdiği bu büyük adım şehirdeki sporseverleri heyecanlandırırken, gönderdiği yazıda “A Milli veya Ümit Milli takımlarımızın yapacağı maçlarından bir tanesinin de vekili olduğum Kahramanmaraş İlimizde düzenlenmesi Kahramanmaraş halkını mutlu edecektir” ifadelerini kullandı.

Öztunç’un Talebi Şu Şekilde;

“Bilindiği üzere, A Milli ve Ümit Milli takımlarımızın yapmakta olduğu 2020 Avrupa Şampiyonası’na hazırlık ve eleme maçları ülkemizin farklı illerinde oynanmaktadır. A Milli ve Ümit Milli takımlarımızın son dönemde göstermiş olduğu başarılar hepimizi gururlandırmıştır. Bu milli gururun Türkiye genelinde paylaşılması amacıyla, önümüzdeki süreçte A Milli veya Ümit Milli takımlarımızın yapacağı maçlarından bir tanesinin de vekili olduğum Kahramanmaraş İlimizde düzenlenmesi Kahramanmaraş halkını mutlu edecektir. Bu konuda desteklerinizi bekler, başarılarınızın devamını dilerim.”

Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • sdsfefef
  11 ay önce
  önce stad lazım stad a milli takım senin döküntü stadınamı gelsin
 • Yağmur
  11 ay önce
  Bende K.Maraş sporu süper lige çıkaracak sandım. Hani bu atom karınca ve onun zihniyetin de o***lar bol keseden atmayı severler ya.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Orman Genel Müdürlüğü’nün 16 Yıllık Kahramanmaraş Karnesi
Orman Genel Müdürlüğü’nün 16 Yıllık Kahramanmaraş Karnesi
Karda Mahsur Kalan 2 Köpek 1 Horoz Kurtarıldı
Karda Mahsur Kalan 2 Köpek 1 Horoz Kurtarıldı