Reklam
Ali Öztunç’tan Binali Yıldırım’a çok konuşulacak sözler!

Ali Öztunç’tan Binali Yıldırım’a çok konuşulacak sözler!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, CHP Avusturya Birliği Vorarlberg Temsilciliği’nin yönetim seçimleri sonrası düzenlediği panelde konuştu. Öztunç, “ Binali Yıldırım iftiracıdır” dedi.

10 Haziran 2019 - 13:53

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, CHP Avusturya Birliği Vorarlberg Temsilciliği’nin yönetim seçimleri sonrası düzenlediği panelde Türkiye gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. CHP’li gurbetçilerin yoğun ilgi gösterdiği panelde dinleyicilere seslenen Öztunç, AK Parti iktidarının gelmiş geçmiş en kötü iktidar olduğunu dile getirdi.

“Binali Yıldırım iftiracıdır”

İktidar partisi AK Parti’ye yüklenen Öztunç, ““Anadolu coğrafyasına gelmiş geçmiş en kötü iktidarı yaşıyoruz. Sadece kötü değil aynı zamanda iftiracı bir iktidar. Binali Yıldırım iftiracıdır. İmamoğlu meselesi bir daha gösterdi ki AKP ve bakanları çok rahat yalan söyleyebiliyor. İftira atabiliyor. Valiye hakaret dediler yalan olduğu ortaya çıktı ama buna rağmen Binali yıldırım boyuna posuna yaşına bakmadan bunu kullanıp iftira atmaya devam ediyor” diye konuştu.

“Soylu yağcılık yapıyor”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında da konuşan CHP Kahramanmaraş Milletvekili Öztunç, şunları dile getirdi: “Süleyman Soylu’yu konuşmaya gerek Yok. Terörü bitirmesi gereken bir içişleri bakanı toplumu terörize ediyor. Süleyman’ın o koltukta oturduğu her an Türkiye için kötülüktür. Geçmişte Tayyip Erdoğan’a her türlü küfürü Süleyman etti. Şimdi yağcılık yapıyor ama emin olun bir süre sonra yine küfür edecek. Çünkü siyasette omurgasızların genel kuralıdır bu.”

23 Haziran’da tekrar gerçekleştirilecek olan İstanbul seçimleri çerçevesinde Ekrem İmamoğlu’na mesaj yollayan Öztunç, ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ diyerek İmamoğlu’na desteğini sürdürdü.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Park görevlisinden insanlık dersi
Park görevlisinden insanlık dersi
Kahramanmaraş'ta Polisten Fuhuş Operasyonu
Kahramanmaraş'ta Polisten Fuhuş Operasyonu