Reklam
Ali Öztunç Bu Fotoğrafları Paylaştı: Tankerlerle Su...

Ali Öztunç Bu Fotoğrafları Paylaştı: Tankerlerle Su Taşınıyor

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Onikişubat İlçesine bağlı Beşenli Mahallesinden fotoğraflar paylaşarak, tankerlerle su taşındığını ifade etti.

05 Ağustos 2020 - 20:54

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Öztunç: “Değerli hemşerilerim; Kahramanmaraş’ta köyler susuz, bayramda su sorunu yaşandı dediğimde AKP il yöneticileri, bazı İlçe başkanları gözleri kör biçimde bana saldırmıştı.

 Milletin susuzluğunu ucuz siyaset olarak görmüştü. İşte Fotoğraflar... Onikişubat ilçemizin Beşen köyü. Tankerlerle su taşınıyor köye. Millet bu çağda tankerlerden su alıyor. Peki Kahramanmaraş Büyükşehir belediye Başkanı Hayrettin Güngör ne yapıyor. Belediyenin borcu var deyip hizmet etmiyor.  “dedi.


FATMALIDA DA KAVLAKLIDA DA SU YOKTU

Ali Öztunç Fatmalı Mahallesinde de bayramda su olmadığını dile getirerek, dış ilçelerin sorunlarını da önümüzdeki hafta fotoğraflarla belgelerle açıklayacağını kaydetti.

Ali Öztunç: “Sadece Beşen değil bayramda Fatmalıda da su yoktu, Kavlaklı’da da... dış ilçelerin sorunlarını da önümüzdeki günlerde fotoğraflarla belgelerle açıklayacağım. Kimse unutmasın Kahramanmaraş sahipsiz değil. Kahramanmaraş çantada keklik zannedilip bu kadar hizmetsiz bırakılamaz. Açık açık söylüyorum ; tehditleriniz, trolleriniz, medyaya haber yapmayın baskılarınız beni yıldıramaz , korkutamaz.... herkes aklını başına alsın ve artık Kahramanmaraşımıza hizmet etsin. “

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mustafa k
    1 ay önce
    15 yıldır boyle bı siz çıkıp köy halkı adına onların sesi oldunuz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ın Tarihi Konakları TBMM’nin Gündeminde
Kahramanmaraş’ın Tarihi Konakları TBMM’nin Gündeminde
Tekke İçin Müjde
Tekke İçin Müjde