Reklam
Ali Çatalbaş, “Andırına doğalgaz getirilmesini önemsiyoruz”

Ali Çatalbaş, “Andırına doğalgaz getirilmesini önemsiyoruz”

Millet İttifakı İYİ Parti Andırın Belediye Başkan Adayı Ali Çatalbaş, “Andırındaki vatandaşlarımızın daha konforlu bir yaşam sürmeleri adına ilçemizin doğalgaza kavuşması gerekiyor.” dedi.

15 Mart 2019 - 22:04

Millet İttifakı İYİ Parti Andırın Belediye Başkan Adayı Ali Çatalbaş, “Andırındaki vatandaşlarımızın daha konforlu bir yaşam sürmeleri adına ilçemizin doğalgaza kavuşması gerekiyor.” dedi.

Doğalgaz konusunu önemsediklerini belirten Çatalbaş, Enerji bakanı Kahramanmaraş’a geldiğinde Göksun ve Çağlayancerit’e doğalgaz müjdesi verdiğini ancak Andırın bu ilçeler arasında olmadığını hatırlattı.

Belediye başkanı seçilmesi halinde ilçeye doğalgaz getirilmesi için çalışma yürüteceklerini ifade eden Çatalbaş; “Biz Andırına doğal gaz gelmesi için öncülük yapacağız. Devletimizle birlikte hareket ederek Andıranlı vatandaşlarımızın rahat edebilmesi için ilçemize doğal gazın gelmesinde gayretlerimiz olacak.

Ayrıca şehrimizde bazı bölgelerde alt yapı sorunları var. Su sorunumuz devam ediyor. Sondaj vurarak suyu tedarik etmeye çalışıyoruz. Suyun bol olduğu ilçede maalesef su sorunu yaşıyoruz. Biz KASKİ aracılığıyla temiz bir su kaynağının ilçemize getireceğiz.” Diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • suat kodal
    1 ay önce
    Hocam boşver andırın halkı hizmet yapılmaz hizmete laik degiller
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kahramanmaraş’ta Belediye Yöneticilerinin İsmini Kullanarak Dolandırıcılık
Kahramanmaraş’ta Belediye Yöneticilerinin İsmini Kullanarak...
Kahramanmaraş'ta Alkollü Sürücü, Ölüme Neden Oldu
Kahramanmaraş'ta Alkollü Sürücü, Ölüme Neden Oldu