Alfi Çörek Dünyası’ndan Kadınlara Maraş Çöreği ve Gül...

Alfi Çörek Dünyası’ndan Kadınlara Maraş Çöreği ve Gül İkramı!

Alfi Çörek Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Büyükdereli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla hem yoldan geçen kadınlara hem de komşu esnaflarda çalışan kadınlara meşhur Maraş Çöreği ve gül ikramında bulundu.

08 Mart 2021 - 17:19

Maraş Çöreği’nin markalaşmasında ve dünyaya ihracatında önemli katkıları olan Alfi Çörek Dünyası, her sene 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yaptığı Maraş çöreği ve gül ikramını bu sene de sürdürdü. Alfi Çörek Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Büyükdereli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, bölge esnafında çalışan kadınlar ile yoldan geçen kadınlara Meşhur Maraş çöreği ve gül ikramında bulundu.

Kadınlar Günü’ne özel yaptıkları faaliyetlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Fehmi Büyükdereli, her sene 8 Mart’ta kadınlara Maraş Çöreği ve gül ikramında bulunduklarını belirterek bu uygulamanın Alfi Çörek Dünyası için bir gelenek halini aldığını söyledi. Büyükdereli, şöyle konuştu: “Kadınlar, aile kurumu başta olmak üzere; toplumların, milletlerin yapı taşıdır. Hayatın vazgeçilmezi olan kadınlarımızı sadece Kadınlar Günü’nde hatırlamak yanlış olur. Ama kadınlar için ayrılan bu özel günde onları bir nebze de mutlu etmek için her sene Maraş Çöreği ve gül ikramında bulunuyoruz. Bu vesileyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Deva Gençlik Sezal’a Emanet
Deva Gençlik Sezal’a Emanet
Milli Halterci Melike Günal Avrupa 3’ncüsü Oldu
Milli Halterci Melike Günal Avrupa 3’ncüsü Oldu