Reklam
“Afşin’den 10 Ülkeye İhracat yapıyoruz”

“Afşin’den 10 Ülkeye İhracat yapıyoruz”

Afşinli İş Adamı Arif Mercimek, Arif İş Makineleri olarak Afşin’den 10 Ülkeye Ağır İş Makinesi ve Yedek Parça İhracatı yaptıklarını söyledi.

10 Temmuz 2019 - 11:38

Afşinli İş Adamı Arif Mercimek, ARİF İş Makineleri olarak  Afşin’den 10 Ülkeye Ağır İş Makinesi ve Yedek Parça İhracatı yaptıklarını söyledi.

İlçemiz Afşin’de 15 yıldır Ağır İş Makineleri sektöründe hizmet veren Arif Mercimek, şu ana kadar Afşin’den 10’dan fazla Ülkeye Ağır İş Makinesi ve Yedek Parça ihracatı gerçekleştirdiklerini belirterek, küçük İlçe olmak İhracat yapamamayı gerektirmez diyerek çıktığımız yolda Operatörlük Kursu ile birlikte 30 Personel ve onlarca araçla bölgenin de ağır iş makinesi ihtiyacına cevap verdiklerini belirtti.

Dün ve Bugün ARİF İş Makineleri aracılığı ile Romanya, Avusturya ve Irak’a Ağır İş Makinesi ihracatı gerçekleştirdiklerini belirten Mercimek, Afşin’den Tırlarla artık Dünyanın bir çok yerine Ağır İş Makinesi ve Yedek Parça gönderiyoruz dedi.

Afrika Ülkeleri başta olmak üzere Avusturya, Romanya, Hollanda, Polonya, Kosova, Mısır, Suriye, Irak, Vietnam ve Somali gibi Ülkelere ağır iş makinesi ihraç eden Arif İş Makineleri aynı zamanda bölgede ağır iş makinesi temini de gerçekleştiriyor. Arif İş Makineleri ayrıca, kaya kamyonu getirerek ilçede bir ilki gerçekleştirdi.

Afşin Sanayi Sitesi karşısında bulunan dev tesiste bölge halkına hizmet veren ve 10’dan fazla ülkeye ihracat yapan Arif İş Makineleri Ağır İş Makinesi ve Yedek Parçada ihracata devam ediyor.


KAYNAK: AFŞİN HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Kahramanmaraş’ın Betonlaşma Haritası
İşte Kahramanmaraş’ın Betonlaşma Haritası
Elbistan'da 4 Kişi Öldü
Elbistan'da 4 Kişi Öldü